Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2010, 12:57

autor: Jiker

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Stronghold 3) 9/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konkursie dla fanów Stronghold 3, liście Trofeów w Gran Turismo 5, a także grze reżysera Guillermo del Toro. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konkursie dla fanów Stronghold 3, liście Trofeów w Gran Turismo 5, produkcji reżysera Guillermo del Toro, a także mini-grze ukrytej w Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

Stronghold 3

Firmy Southpeak Games oraz Firefly Studios uruchomiły za pośrednictwem Facebooka konkurs dla wszystkich fanów marki Stronghold. Twórcy podjęli za jego sprawą próbę rozstrzygnięcia sporu, polegającego na tym, który gatunek zwierząt pełnić będzie rolę amunicji do jednego z typów katapult obecnych w trzeciej odsłonie serii (premiera na PC w pierwszym kwartale 2011 roku). W szranki stanął niedźwiedź, króliki, borsuki i osioł. Miłej zabawy.

Gran Turismo 5

Do Sieci wyciekła lista Trofeów, jakie najprawdopodobniej zostaną zawarte w Gran Turismo 5. Standardowo dla tego typu publikacji, stanowią one źródło informacji na temat zawartości gry. Docenią to z pewnością najwięksi miłośnicy marki stworzonej przez studio Polyphony Digital. Pewną wartość będzie miał dla nich zapewne również film z rozgrywki opublikowany przez anonimowego gracza na łamach serwisu YouTube, a także pełne, ponad 7-minutowe intro. Według ostatnich wieści Gran Turismo 5 zadebiutuje na europejskim rynku 26 listopada.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Stronghold 3) 9/11/10 - ilustracja #1

Guillermo del Toro

Danny Bilson z firmy THQ ujawnił w ubiegłym tygodniu podczas konferencji IGDA nie tylko kilka nowych informacji na temat kontynuacji Darksiders. Okazuje się, że w jej trakcie podjął również temat nowej gry Guillermo del Toro – reżysera, mającego w dorobku m.in. imponujący film o tytule Labirynt Fauna. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że produkcja zostanie oficjalnie zapowiedziana podczas gali Spike Video Game Awards 2010, która odbędzie się w połowie grudnia tego roku. Spekuluje się, że gra powstanie na bazie jednej z powieści Howarda Phillipsa Lovecrafta, amerykańskiego pisarza i twórcy tzw. mitologii Cthulhu. Podobną developingiem produkcji zajmie się utworzone niedawno studio THQ Montreal.

SSX

Firma Electronic Arts zarejestrowała pięć nowym domen internetowych (DeadlyDescent.com, DeadlyDescents.com, SSXDeadlyDescent.com, SSXDeadlyDescents.com, SSXFirstDescent.com), sugerujących, że w przyszłości do sklepów trafi nowa odsłona snowboardowego cyklu SSX. Ostatnia jego część – SSX Blur na Wii – debiutowała na rynku ponad trzy lata temu.

Call of Duty: Black Ops

Redakcja serwisu PC Gamer odkryła, że w Call of Duty: Black Ops istnieje możliwość odblokowania prostej, zręcznościowej strzelaniny Dead Ops Arcade. Aby tego dokonać należy wyrwać się z uścisku w interaktywnym menu gry (wciskając oba triggery lub lewy i prawy przycisk myszy), a następnie shackować terminal (wpisując do niego hasła CD, a następnie DOA). Całość obrazuje doskonale niniejszy film instruktażowy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

NASCAR 2011: The Game

Tactics Ogre: Let Us Cling Together

Poker Night at the Inventory

Monster Jam: Path of Destruction

E.Y.E

Battlefield Play4Free

Faery: Legends of Avalon

Dynasty Warriors 7 PS3

Dynasty Warriors 7 X360

Poker Simulator

Majesty 2: Battles of Ardania

Call of Duty: Black Ops

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Tron Evolution - Z dziennika dewelopera #2 – wersja PL

Tron Evolution - Z dziennika dewelopera #3 – wersja PL

Bejeweled 3

007: Blood Stone - Z dziennika dewelopera #4 – wersja PL

Heavy Rain - wycięte sceny - wersja PL

Alternativa

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam

Dragon Ball: Raging Blast 2

Fighters Uncaged

Kinect Joy Ride

Majesty 2: Battles of Ardania

MicroBot

Monster Jam: Path of Destruction

Motion Sports: Play For Real

Battlefield Play4Free

Poker Night at the Inventory

Star Wars: The Old Republic - Warzones

The Cursed Crusade

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Z dziennika dewelopera #2

gry