Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2011, 13:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Dead Nation, The Whispered World, Visceral Games) 19/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery i cenie nowego dodatku do Dead Nation, plotkach o likwidacji jednego z zespołów studia Visceral Games, a także darmowym soundtracku do The Gunstringer. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery i cenie nowego dodatku do Dead Nation, plotkach o likwidacji jednego z zespołów studia Visceral Games, a także darmowym soundtracku do The Gunstringer. Zapraszamy do lektury.

The Whispered World

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra The Whispered World. Produkcję autorstwa Daedalic Entertainment możecie aktualnie nabyć za kwotę 5 euro, czyli ok. 22 zł (o 75% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Dead Nation

Dodatek DLC Road to Devastation do gry akcji Dead Nation zostanie wydany na europejskim PlayStation Network 28 września i będzie kosztować ok. 13 zł. Przypomnijmy, że w rozszerzeniu gracz będzie kontynuować wydarzenia znane z podstawki. Po obudzeniu się w laboratorium i wydostaniu na zewnątrz, otrzyma do wyboru trzy ścieżki – każdą cechować będą odmienne lokacje, wyzwania, zasady, przeciwnicy (zmutowane, „roślinne” zombie) i bronie (m.in. automatyczne, stacjonarne działo). Więcej szczegółów znajdziecie w jednej z najnowszych wiadomości na oficjalnym blogu PlayStation.

Wieści ze świata (Dead Nation, The Whispered World, Visceral Games) 19/09/11 - ilustracja #1

Visceral Games

Serwisy Kotaku i Gamasutra donoszą, że firma Electronic Arts przeprowadzi dzisiaj zwolnienia w jednym z zespołów studia Visceral Games (Dead Space). Według plotek, chodzi o ekipę z Melbourne w Australii. W efekcie ma on zostać rozwiązany. Podobno zwolnienia są efektem kasacji pewnej wysokobudżetowej produkcji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Australijski zespół Visceral Games brał udział w pracach nad takimi grami jak Dead Space, Godfather 2 oraz Dante's Inferno.

The Gunstringer

Studio Twisted Pixel (‘Splosion Man) udostępniło za darmo ścieżkę dźwiękową do gry The Gunstringer na Xboksa 360, wymagającej kontrolera Kinect. Pobierzecie go z oficjalnej strony internetowej produkcji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Delivery Truck Simulator

Dead Island

The Godfather: Five Families

X-Men: Destiny

World of Warplanes

Serious Sam 3: BFE

Rotastic

Pro Evolution Soccer 2012

King Arthur: Fallen Champions

F1 2011

Gears of War 3

Soulcalibur V

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Liga Nieśmiertelnych - The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay video felieton

Rage - TV Spot

Anno 2070 - trailer #3 (PL)

Przegląd Tygodnia - Max Payne 3 i Syndicate video magazyn

Przegląd Tygodnia - Battlefield i Skyrim video magazyn

Gears of War 3 - FAQ Gramy!