Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Delivery Truck Simulator 2010 (PC)
OkładkaDelivery Truck Simulator 2010 (PC)

Symulator wozu dostawczego PC

Delivery Truck Simulator 2010

Symulator pozwalający nam pokierować ciężarówką dostawczą a także zarządzać własną firmą spedycyjną. Twórcy przygotowali kilkadziesiąt rodzajów pojazdów do wyboru i dziesiątki zleceń, które pozwolą nam przemierzyć otwarty świat Delivery Truck Simulator.

Symulacje | samochodowe | ciężarówki | transport

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator wozu dostawczego Premiera PC

7października2011

pudełko PL

23marca2012

producent: astragon Entertainment wydawca: Excalibur Games wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Delivery Truck Simulator to najnowsza produkcja sygnowana szyldem firmy Astragon, odpowiedzialnej między innymi za Garbage Truck Simluator i Traffic Manager. Tym razem twórcy nieszablonowych symulacji wzięli na warsztat branżę dostawców samochodowych.

Jako młody, prosperujący przedsiębiorca stajemy na czele firmy trudniącej się dostarczaniem produktów drogą samochodową. Delivery Truck Simulator, wbrew swojej nazwie, nie skupia się tylko i wyłącznie na pracy spędzającego za kółkiem długie godziny dostawcy, ale wiernie odwzorowuje również biznesową stronę tej pracy. Do naszych zadań należy między innymi odpowiednie zarządzanie kursami, dobieranie jak najszybszych tras dla przewoźników i zdobywanie nowych zleceń.

Wraz z postępami w rozgrywce nasza firma rośnie w siłę i możemy zająć się znacznie bardziej prestiżowymi zadaniami niż w początkowej fazie gry. Miejsce małych samochodów dostawczych przejmują ogromne tiry, a wartość przewożonego towaru nierzadko wynosi setki tysięcy dolarów. Twórcy przygotowali kilkadziesiąt rodzajów pojazdów do wyboru i dziesiątki zleceń, które pozwolą nam przemierzyć otwarty, zróżnicowany świat Delivery Truck Simulator wzdłuż i wszerz.

Główną atrakcją produkcji jest bez wątpienia możliwość samodzielnego zasmakowania życia w trasie. Wiąże się to z koniecznością poradzenia sobie z wieloma problemami, jak dobór odpowiedniej trasy, czy sprytne zarządzanie zapasami paliwa. Czas gra tutaj najważniejszą rolę – jeśli spóźnimy się choć o godzinę zapłacimy ogromną karę, przez co ucierpią nie tylko fundusze naszej firmy, ale i jej wizerunek. Czasami musimy podejmować niełatwe decyzje – przejechanie na czerwonych światłach czy niedozwolony skrót z pewnością zaoszczędzą nam trochę cennych minut, ale mogą doprowadzić do tego, że zainteresuje się nami policja i zostaniemy ukarani mandatem.

Delivery Truck Simulator wykonane zostało całkowicie w grafice 3D. Twórcy przyłożyli się przede wszystkim do odwzorowania długich tras podróży, dzięki czemu rozmiar świata gry robi naprawdę duże wrażenie.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Symulator wozu dostawczego cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Symulator wozu dostawczego

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Symulator wozu dostawczego Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5700 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7