Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2016, 16:15

autor: Draug

Wieści ze świata (darmowy weekend na Steamie, Mass Effect w parku rozrywki) 29/4/2016

Dziś piszemy o bliskim otwarciu atrakcji opartej na serii Mass Effect w parku rozrywki California’s Great America oraz o darmowym weekendzie na Steamie z grami Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online i Duck Game. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darmowy weekend z Ghost in the Shell: First Assault

Na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z sieciową strzelanką Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Fist Assault Online – bawić się bez żadnych opłat można do godz. 22:00 w niedzielę. Z tej okazji deweloper oferuje również wyprzedaże przedmiotów występujących w grze oraz wyzwania i inne wydarzenia, które mają urozmaicić zabawę. Jednocześnie osoby, które chcą dysponować tym tytułem bez ograniczeń, do poniedziałku mogą nabyć go we wczesnym dostępie w obniżonej cenie – najtańszy pakiet kosztuje 2,49 euro (ok. 11 zł).

Warto jeszcze wspomnieć, że to nie jedyna gra, którą można cieszyć się bez opłat do niedzieli. Trwa również darmowy weekend z Duck Game – przeznaczoną do zabawy wieloosobowej oldskulową strzelanką 2D z 2015 roku, która zebrała świetne oceny wśród graczy.

Atrakcja Mass Effect w parku rozrywki startuje w maju

Zlokalizowany w amerykańskim mieście Santa Clara park rozrywki California’s Great America ogłosił, że 18 maja zostanie w nim otwarta kolejka Mass Effect: New Earth 4D – ta sama, o której pisaliśmy w ubiegłym roku. Osoby, które skuszą się na tę atrakcję, czeka kosmiczna wyprawa na odległą planetę, obfitująca w akcję i gwarantująca immersję dzięki efektom 4D oraz towarzyszącym zabawie występom na żywo. Ponadto uczestnicy mają zobaczyć miejsca i postacie znane z serii Mass Effect. Poniżej widnieje zdjęcie, które daje przedsmak majowych atrakcji w rzeczonym parku rozrywki:

Wieści ze świata (darmowy weekend na Steamie, Mass Effect w parku rozrywki) 29/4/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.