Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2016, 14:05

autor: Draug

Wieści ze świata (Diablo III, Trials of the Blood Dragon, EVE Online) 28/4/2016

Dziś piszemy o patchu 2.4.1 do Diablo III, przecieku dotyczącym tworzonej jakoby przez Ubisoft gry Trials of the Blood Dragon oraz o premierze aktualizacji/dodatku Citadel do EVE Online. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Diablo III otrzymało patch 2.4.1

Firma Blizzard Entertainment udostępniła patch 2.4.1 do hack’n’slasha Diablo III w wersji na PC, PS4 i XOne. Łatka m.in. dodaje garść niedostępnych wcześniej elementów ozdobnych i nowy podgatunek goblina skarbnika (goblina menażeriona), poprawia wydajność serwerów gry, a także eliminuje szereg błędów i poprawia balans w odniesieniu do kwestii takich jak poszczególne klasy postaci, najpotężniejsze przedmioty czy atrakcje z trybu przygodowego. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata (Diablo III, Trials of the Blood Dragon, EVE Online) 28/4/2016 - ilustracja #1

Trials of the Blood Dragon nową motocyklową grą Ubisoftu?

Internauci spostrzegli, że na stronie tajwańskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe grom pojawiła się pozycja o nazwie Trials of the Blood Dragon, tworzona jakoby przez firmę Ubisoft z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wkrótce potem wpis został dodatkowo opatrzony logotypem (widocznym poniżej), który nie pozostawia złudzeń, że chodzi o nową grę z popularnej serii motocyklowych zręcznościówek Trials, produkowanych przez fińskie studio RedLynx. Pozostaje tylko pytanie, czy mowa tu o kolejnej pełnoprawnej odsłonie cyklu, jeszcze jednym dodatku do ostatniej części (Trials Fusion), czy może jakiegoś rodzaju samodzielnym spin-offie? No i czy wyrażenie Blood Dragon w połączeniu z charakterystycznym krojem liter faktycznie jest nawiązaniem do gry Far Cry 3: Blood Dragon (samodzielnego dodatku do Far Cry 3, który parodiował kultowe filmy akcji z lat 80.), czy może jednak pojawia się w tytule przypadkowo?

Wieści ze świata (Diablo III, Trials of the Blood Dragon, EVE Online) 28/4/2016 - ilustracja #2

EVE Online otrzymało aktualizację/dodatek Citadel

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami, studio CCP Games wypuściło dużą aktualizację (albo darmowy dodatek, jak kto woli) Citadel do kosmicznego MMO EVE Online. Wprowadza ona przede wszystkim tytułowe cytadele, czyli potężne stacje, dzięki którym formowane przez graczy korporacje mogą skuteczniej bronić i nadzorować swoje terytoria. Wśród nowości należy wymienić także nowe odmiany (moduły) statków, niedostępne wcześniej superbronie, szwadrony myśliwców i billboardy, na których użytkownicy mogą zamieszczać swoje treści (np. propagandę). Przypomnijmy, że w nadchodzących miesiącach deweloper zamierza rozszerzyć funkcjonalność cytadel, uczynić EVE Online tytułem bardziej przystępnym dla początkujących graczy, a także pogłębić warstwę ekonomiczną gry. Więcej informacji o planach CCP Games znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.