Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2011, 13:05

Wieści ze świata (Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Dead Island) 5/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o limitowanej edycji Xboksa 360 MW3, dacie premiery Torchlight MMO, darmowym epizodzie Back to the Future dla posiadaczy PS3, a także dwupłytowym Battlefield 3 na X360. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o limitowanej edycji Xboksa 360 MW3, dacie premiery Torchlight MMO, darmowym epizodzie Back to the Future dla posiadaczy PS3, a także dwupłytowym Battlefield 3 na X360. Zapraszamy do lektury.

Velvet Assassin

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Velvet Assassin. Produkcję autorstwa Replay Studios możecie aktualnie nabyć za kwotę 2,49 euro, czyli ok. 10 zł (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Call of Duty: Modern Warfare 3

W dniu premiery strzelanki FPP Call of Duty: Modern Warfare 3, do sklepów trafi specjalna, limitowana edycja Xboksa 360. W skład zestawu wejdzie odmieniona wizualnie konsola z 320 GB dyskiem twardym, dwa kontrolery, kopia gry studia Infinity Ward, przedmioty dla Avatara oraz miesiąc darmowej subskrypcji Xbox Live. Amerykanie za całość zapłacą 399 dolarów (cena w euro nie jest jeszcze znana). Oddzielnie sprzedawany będzie również bezprzewodowy headset (69,99 dolarów) oraz wspomniane pady (59,99 dolarów za sztukę).

Wieści ze świata (Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Dead Island) 5/09/11 - ilustracja #1

Torchlight/Neverwinter

Chińska firma Perfect World Entertainment poinformowała, że do premiery gier Torchlight MMO oraz Neverwinter dojdzie na przełomie 2012 i 2013 roku. Chiński wydawca, specjalizujący się w produkcjach sieciowych, jest właścicielem zespołów Runic Games oraz Cryptic Studios.

Back to the Future

Do 27 września użytkownicy PlayStation 3 mogą pobrać za darmo pierwszy rozdział gry przygodowej Back to the Future. Chętni znajdą plik z grą w bazie PlayStation Network.

Battlefield 3

Na blogu Hachimaki pojawiła się informacja, jakoby japońska edycja gry Battlefield 3 na Xboksa 360 miała zostać wydana na dwóch płytach DVD. Obecnie ciężko stwierdzić, czy chodzi tu o podzielenie gry (np. na część single- i multiplayer), czy też o dodatkową zawartość. Na opakowaniu odsłony na PS3 widnieje informacja o pojedynczego płycie Blu-ray. Premiera Battlefield 3 odbędzie się pod koniec przyszłego miesiąca.

Dead Island

Jutro do oferty App Store trafi specjalna aplikacja dedykowana przyszłym fanom gry Dead Island. Będzie ona pełnić rolę mapy, z naniesionymi informacjami o różnego rodzaju przedmiotach ukrytych na wyspie Banoi. Niestety, programu nie będzie można sprzęgnąć z posiadanym egzemplarzem produkcji studia Techland. Aplikacja ma kosztować 2,99 dol.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact

Jagged Alliance: Back in Action

F1 2011

Cities XL 2012

Ace Combat: Assault Horizon

Call of Duty: Modern Warfare 3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Liga Nieśmiertelnych - Sid Meier's Pirates! video felieton

Call of Duty XP - oprowadzamy po imprezie video relacja

Gramy w Bodycount Gramy!

Gramy! Extra - Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress Gramy!

NBA 2K12 - Momentus

God of War: Origins Collection - PSP vs PS3

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi - Hero Mode

Battlefield 3 - Physical Warfare Pack

Resistance 3 - kulisy produkcji #5 uzbrojenie wroga (PL)

X-Men: Destiny - kulisy produkcji #1 (PL)

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej