Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPSP
Okładka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact (PSP)
OkładkaNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact (PSP)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact PSP

Kolejna odsłona serii Naruto: Ultimate Ninja, rozwijanej na handheldach PlayStation Portable we współpracy studia Cyberconnect 2 z firmą Bandai Namco.

Bijatyki | seriale animowane | ninja | manga i anime | Naruto | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact Premiera PSP

27września2011

pudełko PL

15listopada2011

producent: Cyberconnect2 wydawca: Bandai Namco Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact to kolejna produkcja stworzona na podstawie popularnego serialu animowanego pt. Naruto. Wydana przez firmę Namco Bandai i osadzona w serialowym uniwersum gra pełna jest dynamicznej akcji i walk 1 na 1 czy też 1 na wielu. Tytuł przeznaczony jest jedynie na konsolę PlayStation Portable.

Serial przedstawia przygody młodego ninja o imieniu Naruto. Bohater pragnie zostać najlepszym wojownikiem, więc rozpoczyna wymagające treningi i podejmuje walkę z kolejnymi przeciwnikami, którzy czyhają na jego życie. Kiedy rozpętuje się wielka wojna, zostajemy wrzuceni w wir wydarzeń. Tło fabularne gry obejmuje dużą część nakręconych odcinków anime. Dzięki temu gracz spotyka nie tylko znane mu postacie, ale odwiedza znane miejsca i jeszcze raz przeżywa serialowe bitwy.

W grze występuje ponad 20 grywalnych postaci, które można dowolnie rozwijać. Autorzy zadbali o proste sterowanie oraz łatwą technikę wyprowadzania ciosów specjalnych. Rozgrywkę podzielono na kilka trybów. Pojawia się Story Battle, w którym przeprowadzamy ulubionego bohatera przez kolejne, serialowe wydarzenia. Jest tradycyjny Versus Battle, umożliwiający walkę 1 na 1 z komputerem bądź żywym przeciwnikiem a także ciekawy Tag Battle. Udostępnia on 20 misji, których zakończenie wymaga współpracy dwóch graczy w trybie kooperacji.

Grafika w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact stoi na dobrym poziomie. Autorzy wykorzystali technikę cel-shadingu, dzięki czemu gra przypomina wyglądem serial animowany. Postarano się także o nowe ujęcia kamer w trakcie pojedynków z bossami – ma to dostarczyć nowych doświadczeń płynących z rozgrywki.

Gra umożliwia zabawę dla maksymalnie dwóch graczy. Głosów postaciom użyczyli aktorzy pracujący przy dubbingowaniu serialu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 281 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 145 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.