Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2011, 10:57

autor: Kono

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact ozłocone

Firma Namco Bandai ogłosiła, że Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact oraz Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi weszły w fazę gold. Oznacza to, że studia deweloperskie oficjalnie zakończyły proces produkcyjny i growe adaptacje popularnych serii anime wkrótce pojawią się w sklepach.

Wszyscy wielbiciele growych adaptacji popularnych mang i anime będą mieć wkrótce powody do zadowolenia. Firma Namco Bandai ogłosiła, że Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact weszły w fazę gold. Oznacza to, że prace nad obydwoma tytułami zostały zakończone, a one same niebawem pojawią się na półkach sklepowych.

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact ozłocone - ilustracja #1

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi zadebiutuje na PlayStation 3 i Xboksie 360. Grę wyprodukowała ekipa studia Spike, która w dorobku ma takie gry jak Crimson Tears i Escape from Bug Island. Bijatyka osadzona w uniwersum Dragon Ball zaoferuje graczom komiksową grafikę wzorowaną na mandze Akiry Toriyamy. Pojedynki będą się toczyć na zróżnicowanych arenach, których elementy mogą zostać zdeformowane lub zniszczone. Twórcy zapowiedzieli, że system walki przypadnie do gustu zarówno niedzielnym graczom, jak i hardcore’owym wyjadaczom zagłębiającym się w taktyczne zawiłości rozgrywki.

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact ozłocone - ilustracja #2

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact to kolejna produkcja zespołu CyberConnect2 stworzona na podstawie popularnej mangi autorstwa Masashiego Kishimoto. Zmierzający jedynie na przenośną konsolę PSP tytuł pozwoli graczom przeżyć sceny znane z serii Shippuden począwszy od powrotu Naruto do Wioski Ukrytego Liścia, a skończywszy na ostatnich wydarzeniach ukazanych w anime. Gra zaoferuje ponad 20 grywalnych postaci, a także kilka trybów rozgrywki (w tym możliwość kooperacji).

Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi zadebiutuje w Polsce 28 października na Playstation 3 i Xboksie 360 dzięki firmie Cenega Poland. Europejska premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact została zapowiedziana na 11 listopada bieżącego roku. Gra pojawi się tylko na przenośnej konsoli PlayStation Portable.