Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2011, 12:48

autor: DogGhost

Z okazji premiery gry Gears of War 3 odbędą się w Polsce imprezy Xbox Night

W nocy z 19 na 20 września w największych polskich miastach odbędą się imprezy Xbox Night promujące grę Gears Of War 3.

Wszyscy miłośnicy serii Gears of War z niecierpliwością oczekują na premierę ostatniej części trylogii, która ukaże się w sklepach za 2 tygodnie. W związku z tym wydarzeniem polski oddział firmy Microsoft przygotował imprezy okolicznościowe, które pod hasłem Xbox Night odbędą się w nocy z 19 na 20 września.

Z okazji premiery gry Gears of War 3 odbędą się w Polsce imprezy Xbox Night - ilustracja #1

Akcja zawita do klubów: Padbar w Lublinie, Siódemka w Łodzi, Lucid w Warszawie oraz Liverpool we Wrocławiu. Z pewnością poczują się rozczarowani mieszkańcy tak dużych miejscowości jak Kraków czy Poznań, ale najwidoczniej organizatorzy doszli do wniosku, że królują w nich pecety.

Start imprezy przewidziano na godzinę 21:00 w poniedziałek 19 września. Do dyspozycji graczy zostaną oddane konsole Xbox 360 z grą Gears of War 3, a więc tuż przed oficjalną premierą będzie można zobaczyć, jak prezentuje się zwieńczenie tej kultowej trylogii. Oprócz rozgrywki single player oraz kooperacji, uczestnicy przetestują także nowy tryb wieloosobowy.

Z okazji premiery gry Gears of War 3 odbędą się w Polsce imprezy Xbox Night - ilustracja #2

Wśród atrakcji pojawią się również konkursy, w których gracze będą mogli stać się posiadaczami unikatowych gadżetów, a osoby znające serię Gears of War jak własną kieszeń, staną przed szansą zdobycia pudełka z grą.

Więcej na temat najnowszej produkcji studia Epic Games dowiecie się między innymi z najnowszej zapowiedzi autorstwa Lordareona oraz materiału z cyklu Gramy! przygotowanego przez redakcję serwisu tvgry.pl. Gears of War 3 ukaże się 20 września na konsolę Xbox 360.