Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2011, 14:38

autor: Jiker

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Dishonored, Two Worlds II) 17/07/11

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy kolekcjonerskiej edycji Batman: Arkham City, przenosinom Minecrafta na Nintendo DS, mapie świata Dishonored, a także zombiakom z Dead Rising 2: Off the Record.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnych edycjach Two Worlds II i Batman: Arkham City, konwersji Minecrafta na Nintendo DS, a także liczbie zombiaków w Dead Rising 2: Off the Record. Zapraszamy do lektury.

Who’s That Flying?!

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Who’s That Flying?!. Produkcję autorstwa studia Mediatonic możecie aktualnie nabyć za kwotę 2,99 euro, czyli ok. 12 złotych (o 50% niższą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Dishonored

Twórcy ze studia Arkane zamieścili na łamach serwisu Game Informer mapę świata Dishonored. Uwzględnia ona nie tylko miejsce akcji, ale i krainy je otaczające. Na interaktywnej mapie nie brakuje również informacji na temat historii uniwersum. Przypominamy, że gra opowie historię ochroniarza imieniem Corvo, który mści się na mordercach Cesarzowej. Produkcja zostanie wydana w przyszłym roku na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Two Worlds II

18 października Amerykanie będą mogli zakupić grę cRPG Two Worlds II w specjalnej edycji Game of the Year w pudełku pokrytym aksamitem. W jej skład wejdzie podstawowa przygoda, dodatek Pirates of the Flying Fortress, mapa świata, przypinka z logo gry oraz bonusowa płyta (z grafikami, tapetami, ścieżką dźwiękową oraz dodatkowymi arenami do PvP).

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Dishonored, Two Worlds II) 17/07/11 - ilustracja #1

Digimon

Japoński magazynu V Jump ujawnił, że kolejną, tajemniczą produkcją firmy Namco Bandai będzie nowa odsłona serii Digimon (bazującej na serii produktów przypominających słynną markę Pokemon). Gra zostanie wydana na PSP.

Batman: Arkham City

Amerykańskie sieci handlowe GameStop i Best Buy ujawniły, że przygodowa gra akcji Batman: Arkham City (PC, X360, PS3) zostanie wydana także w formie edycji kolekcjonerskiej. Wydawnictwo, którego cena to aktualnie 99,99 dolarów, składa się z figurki wykonanej przez Kotobukiya, albumu z grafikami, animowanym materiałem prezentującym Gotham City, a także kodu uprawniającego do wcześniejszego dostępu do dodatków DLC. Arkham City zadebiutuje w październiku tego roku.

Minecraft

Modder ukrywający się pod pseudonimem smealum przeniósł Minecrafta na przenośną konsolę Nintendo DS. Póki co, jest to bardzo wczesna wersja dzieła Markusa „notcha” Perssona (pozwalająca usuwać i dodawać nowe bloki – bez funkcji zapisu stanu gry), aczkolwiek działa. Być może ułatwi to podjęcie decyzji przez firmę Mojang, w sprawie oficjalnego przeniesienia Minecrafta na jedną z przenośnych platform Nintendo. Aktualnie niezależny hit zmierza na systemy iOS oraz Android, a także Xboksa 360.

Dead Rising 2: Off The Record

W nowej odsłonie serii Dead RisingOff the Record na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 – gracze natrafią na o 30% więcej zombiaków, niż w Dead Rising 2. Jest to uzależnione m.in. tym, że Frank West, powracający do roli głównej bohatera serii, będzie nie tylko silniejszą postacią, ale również dysponującą asortymentem ciekawych i potężnych broni. Off the Record zadebiutuje na początku października.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Dishonored, Two Worlds II) 17/07/11 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The House of the Dead: Overkill - Extended Cut

Michael Phelps: Push the Limit

EverQuest II: Destiny of Velious

BloodRayne: Betrayal

Skylanders: Spyro's Adventure

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Pirates of Black Cove - kulisy produkcji #1 (PL)

Royal Quest - trailer #2

Rage - kulisy produkcji #3 - arsenał (PL)

EverQuest II - 2011 trailer

Liga Nieśmiertelnych - Knights of the Old Republic

Przegląd Tygodnia - trybiki na wakacjach video magazyn

Prototype 2 - kulisy produkcji #2 (PL)