Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOPC
Okładka EverQuest II: Destiny of Velious (PC)

EverQuest II: Destiny of Velious PC

Kolejne rozszerzenie do drugiej odsłony popularnego cyklu MMORPG-ów, zapoczątkowanego w 1999 roku. Za jego produkcję odpowiada studio Daybreak Game Company, dbające o rozwój marki od momentu jej narodzin.

To jest dodatek do gry EverQuest II.

RPG | zagraj za darmo

PC Windows
Okładka EverQuest II: Destiny of Velious (PC)

data premiery gry w wersji PC:

22lutego2011

EverQuest II: Destiny of Velious to kolejne potężne rozszerzenie wydatnie zwiększające zawartość tej klasycznej gry MMORPG. Dodatek daje graczom szansę zwiedzenia Wielkiego Pustkowia Velious, gdzie przyjdzie im przeszukiwać potężne lochy i stawić czoło dzikim bestiom.

Rozszerzenie posuwa naprzód główną linię fabularną gry. Bliźniacze Miecze Przeznaczenia zostają pozbawione swojej mocy, co rozpoczyna urzeczywistnianie się przepowiedni znanej jako Koniec Wieku. Zapowiada ona gigantyczną wojnę, która pochłonie cały świat Norrath. Jedynie przywrócenie Mieczy Przeznaczenia do ich pierwotnego stanu może uchronić przed tym losem mieszkańców tego uniwersum.

W dodatku znajdziemy m.in. kilkaset nowych broni i kilkadziesiąt zbroi, ponad 300 dodatkowych samodzielnych zadań i 4 rozbudowane misje. Przygotowano również 16 instancji, w tym 10 lochów oraz 6 raidów. Dodatkową atrakcją jest możliwość stoczenia walki z innymi frakcjami o kontrolę nad olbrzymim kompleksem podziemnych budowli. Pojawiła się też możliwość dosiadania latających stworzeń, co nie wpływa jednak na dostępne do tej pory latające dywany i chmury. Wszystkie te ulepszenia okażą się bardzo przydatne w starciu z ponad 30 nowymi potworami.

EverQuest II: Destiny of Velious sprzedawany jest w zestawie zawierającym podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi wypuszczonymi do tej pory dodatkami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 3.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do EverQuest II: Destiny of Velious

Klasyfikacja PEGI EverQuest II: Destiny of Velious

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe EverQuest II: Destiny of Velious

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows 98/Me/2000/XP, łącze internetowe

Rusza darmowy EverQuest II
Rusza darmowy EverQuest II

wiadomość20 sierpnia 2010

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że Sony Online Entertainment zadecydowało, że głośny tytuł MMORPG, EverQuest II, doczeka się swojej darmowej wersji. Wraz z dniem wczorajszym, 19 sierpnia, poznawanie tajemnic krainy Norrath nie kosztuje już nic. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji i z miejsca można zacząć swoją przygodę.

Zapowiedziano nowe dodatki do EverQuest I oraz EverQuest II
Zapowiedziano nowe dodatki do EverQuest I oraz EverQuest II

wiadomość10 sierpnia 2010

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych konkretach na temat nowej odsłony cyklu EverQuest. Prace nad tą grą nie oznaczają jednak porzucenia dwóch poprzednich części. Sony Online Entertainment zamierza dalej wspierać i rozwijać te tytuły, czego najlepszym dowodem są ujawnione właśnie nowe dodatki do nich.