Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 lipca 2011, 14:57

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Opis przejścia, skrzynie, kroniki templariuszy i osiągnięcia do gry The First Templar

Opis przejścia, skrzynie, kroniki templariuszy i osiągnięcia do gry The First Templar, już dzisiaj w dwóch poradnikach do gry The First Templar na PC. Poradniki zawierają solucję, opis 129 skrzyń, 42 kronik templariuszy oraz wszystkich osiągnięć.

Opis przejścia do The First Templar to bardzo szczegółowa solucja, dzięki której bez problemu ukończycie w pełni każdy z dwudziestu etapów, składających się na kampanię. W poradniku zawarto komplet informacji niezbędnych do ukończenia wszystkich zadań głównych oraz pobocznych. Ponadto w tekście przewijają się porady szczegółowe dotyczące poszczególnych przeciwników czy zagadek, które stanowią uzupełnienie działu wskazówki, w którym z kolei możecie przeczytać o ogólnych radach przydatnych w czasie zabawy.

Oprócz pełnego opisu gry The First Templar przygotowaliśmy dla was również szczegółowy opis wszystkich ważnych przedmiotów, jakie możecie znaleźć podczas zabawy. Zaliczają się do nich skrzynie (w kampanii jest ich 127 plus 2 na arenie) oraz kroniki templariuszy (tych jest z kolei 42). Poza tym przygotowaliśmy opisy poszczególnych osiągnięć, jakie można odblokować w grze. - „Wolfen”

Poradnik: opis przejścia do gry The First Templar

Poradnik: skrzynie i kroniki templariuszy do gry The First Templar

Poradniki znajdują się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać je posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine.