Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2011, 16:40

autor: sathorn

Beta Call of Duty Elite jednak dla pecetowców, ale dopiero jesienią

Dan Amrich, menadżer ds. mediów społecznościowych zapewnił na swoim blogu, że gracze pecetowi będą mieli okazję wypróbować Call of Duty Elite, w ramach betatestów. Ma to jednak nastąpić dopiero jesienią 2011 roku.

Call of Duty Elite, wbrew wcześniejszym informacjom, doczeka się jednak betatestów na PC. Nastąpi to jednak dopiero jesienią 2011 roku, czyli prawdopodobnie nie będzie zbyt wiele czasu, aby przetestować usługę przed listopadową premierą Call of Duty: Modern Warfare 3.

Beta Call of Duty Elite jednak dla pecetowców, ale dopiero jesienią - ilustracja #1

Nadzieję w sercach graczy pecetowych na nowo rozbudziła wypowiedź Dana Amricha, menadżera ds. mediów społecznościowych w firmie Activision. Na swoim blogu zapewnił on, że posiadacze komputerów osobistych dostaną dostęp do bety Call of Duty Elite, jednak będą musieli poczekać do jesieni. Przypomnijmy, że testy usługi ruszyły na Xboksie 360 14 lipca 2011 roku. Również posiadacze PlayStation 3 mają mieć możliwość wypróbowania Call of Duty Elite tego lata.

Nie mają powodów do niepokoju osoby, które zapisały się do betatestów podając jako swoją platformę preferowaną Xboksa 360, a wciąż nie mogą wypróbować usługi. Jeżeli nie otrzymaliście jeszcze dostępu do Call of Duty Elite, to nie załamujcie rąk. Activision zapewnia, że kolejne aktywacje przeprowadzane są codziennie.

Call of Duty Elite, to platforma społecznościowa tworzona na potrzeby marki Call of Duty. Jej premiera ma nastąpić wraz z debiutem najnowszej części serii – Call of Duty: Modern Warfare 3.

Beta Call of Duty Elite jednak dla pecetowców, ale dopiero jesienią - ilustracja #2