Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2006, 10:10

autor: eLKaeR

Wielkie roboty zaatakują konsolę Xbox 360

Już przy okazji ubiegłorocznego ujawnienia terminów debiutu konsoli Xbox 360 w poszczególnych zakątkach globu ziemskiego mówiło się o tym, że owej platformie korporacji Microsoft zadedykowana będzie nowa gra, osadzona w uniwersum, znanym z filmów animowanych spod znaku Gundam. Teraz wreszcie zdecydowano się na zaprezentowanie pierwszych dokładnych informacji na niniejszy temat.

Wielkie roboty zaatakują konsolę Xbox 360 - ilustracja #1 Już przy okazji ubiegłorocznego ujawnienia terminów debiutu konsoli Xbox 360 w poszczególnych zakątkach globu ziemskiego mówiło się o tym, że owej platformie korporacji Microsoft zadedykowana będzie nowa gra, osadzona w uniwersum, znanym z filmów animowanych spod znaku Gundam. Teraz wreszcie zdecydowano się na zaprezentowanie pierwszych dokładnych informacji na niniejszy temat.

Wielkie roboty zaatakują konsolę Xbox 360 - ilustracja #2 Połączone siły Namco i Bandai pracują zatem nad produktem, nazwanym Mobile Ops: The One Year War. Wirtualny scenariusz przedstawi nam futurystyczny konflikt zbrojny z udziałem ludzkich kolonistów kosmicznych, chcących uniezależnić się od ziemskiej metropolii. Podstawowym orężem w tej batalii będą ogromne roboty bojowe, sterowane przez umieszczonych w ich wnętrzach pilotów. Metalowi wojownicy sprawdzą się zarówno w starciach w zwarciu, jak i podczas atakowania na dystans przy pomocy rozmaitej broni.

Wielkie roboty zaatakują konsolę Xbox 360 - ilustracja #3 Premiera omawianej gry nastąpi w czwartym kwartale bieżącego roku, a nabywcy będą bawić się samotnie lub z mnóstwem innych użytkowników za pośrednictwem systemu Xbox Live. Warto zauważyć, że przebywać mamy nie tylko w kokpitach, ponieważ zaistnieje możliwość poruszania się piechotą i prowadzenia ognia z tej perspektywy. Rzecz jasna wszystko zostanie ukazane przy pomocy bogatej w drobne detale trójwymiarowej grafiki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.