Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2011, 08:49

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zadebiutował w naszym kraju

Nadszedł dzień, na który polscy gracze z wytęsknieniem czekali przez ostatnich kilka lat. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wreszcie trafił na półki sklepowe w całym kraju.

Nadszedł dzień, na który polscy gracze z wytęsknieniem czekali przez ostatnich kilka lat. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wreszcie trafił na półki sklepowe w całym kraju.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zadebiutował w naszym kraju - ilustracja #1

Nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej gry, pomimo pewnym problemów z sieciową aktywacją, już od wczoraj bawią się nowymi przygodami Geralta. Dzisiaj dołączyć mogą do nich pozostali gracze. Najnowsza produkcja studia CD Projekt Red sprzedawana jest w sugerowanej cenie detalicznej 119,90 złotych (choć bez problemu można ją kupić taniej) i oferuje dwie pełne wersje językowe do wyboru: polską oraz angielską.

Warto dodać, że według obietnic twórców wszystkie materiały DLC będą darmowe, wliczając w to oczywiście misję Troll Trouble, której premiera towarzyszy wydaniu samej gry. Nie oznacza to, że w przyszłości nie pojawią się płatne dodatki, ale jeśli takowe zostaną wyprodukowane, to będą one pełnowymiarowymi rozszerzeniami typowymi dla produkcji pecetowych.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ma spore szanse stać się największym przebojem, jaki kiedykolwiek wyprodukowało polskie studio, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że grze udało się osiągnąć wynik ponad 100 tysięcy zamówień przedpremierowych.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zadebiutował w naszym kraju - ilustracja #2

Przed rozpoczęciem gry warto przypomnieć sobie fabułę pierwszej części, w czym pomogą przygotowane przez nas filmiki:

Na koniec chcemy polecić zaznajomienie się z bogatym wyborem materiałów dotyczących Wiedźmina 2 opublikowanych na naszym serwisie.