Dailymotion
Tvgry na Youtube

1

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów kulisy produkcji - Początek

10 353 wyświetlenia

(4:30)

26 marca 2010

Wideo z The Witcher 2: Assassins of Kings od CD Projekt RED | Opublikowano 2010-03-26 12:14 w kategorii Kulisy produkcji | Czas trwania 4:30.

The Witcher 2: Assassins of Kings

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

The Witcher 2: Assassins of Kings
PC Xbox
Data wydania: 17 maja 2011
The Witcher 2: Assassins of Kings - Encyklopedia Gier
8.5

GRYOnline

8.9

Gracze

9.0

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy
Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

trailer

17 czerwca 2026

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

G
Generał
37
2010-04-06 16:19

Ufff, jestem przekonany, że będzie to jeszcze większy hit niż jedynka. Rzeczywiście grafika jest bardzo ładna, modele postaci podobają mi się bardziej niż te z jedynki. A największym, dla mnie, plusem tej gry będę wybory moralne, o których wspominali twórcy. To jest to co najbardziej lubię. Tylko czekać.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😱
2010-03-29 16:25

Nie no, szczęki z podłogi nie mogę pozbierać... Nasi chłopcy po raz kolejny udowadniają, że mogą stworzyć grę na światowym poziomie, mogącą swobodnie konkurować z największymi hitami. Zresztą - jak znam życie, to Wiedźmin 2 rozwali produkcje niejednokrotnie większych i lepiej dofinansowanych zespołów. Swoją szosą, ciekawe jakie są wrażenia po tych rewelacjach CD Projektu za granicą...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Lothers
Senator
215
2010-03-28 23:58

Ta gra zniszczy :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
54
2010-03-28 21:19

już mi ślinka leci

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
31
2010-03-28 18:36

Jestem w sklepie w dniu premiery :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Senator
59
2010-03-27 22:00

Już nie mogę się doczekać.
To będzie niewątpliwie hit 2011 roku :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
😍
Szczęść Boże
116
2010-03-27 13:25

Muszę zdać jeszcze raz Wiedźmina, bo usunąłem save'y ;( Ale zagram sobie chociaż na tych nowych patchach, bo za pierwszym razem grałem na 1.0, a za drugim na 1.2... nawet nie zobaczyłem tych odmiennych stroi klonów. Noo... i wrzuce parę modów na jakieś bronie może lepsze czy co tam jest.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Centurion
55
2010-03-27 11:24

podejrzewam, ze bez najmocniejszej karty np. ati 58XX się nie obejdzie. napewno wymagania będą spore... zapewne tez trafi na konsole w pozniejszym czasie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😃
Legionista
9
2010-03-27 08:41

już się nie mogę doczekać ! wolałbym żeby nie było filmików bo za bardzo kuszą xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Vanderhast
👍
Pretorianin
47
2010-03-27 00:55

Zapowiada się jak to możne było przewidzieć na prawdę zachęcająco i myślę , że to już pierwszy "must have" w nast roku tak więc teraz tylko czekać :-)

Pozdrawiam :-]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Centurion
48
2010-03-26 23:52

wiecie, ja jedynie o co sie boje, ze ten komp co mam go nie odpali juz na fullu ;/, trzeba bedzie w nowa grafike zainwestowac, moze pomysle na swietach bozego narodznia w tym roku xD akurat styknie na witchera ;] xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Barthez x
vel barth89
210
2010-03-26 20:42

No no... światowo się zrobiło :) Gratulacje! :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Simba14
😃
Generał
56
2010-03-26 20:22

Kupie w dniu premiery jestem pewien że to będzie najlepszy RPG jaki kiedykolwiek powstał...Polak potrafi:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Nolifer
The Highest
184
2010-03-26 18:06

kapitalnie się szykuje już się nie mogę doczekać

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2010-03-26 16:41

Oby więcej polskich gier były takie jak Wiedźmin. Czekam na wersję konsolową.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
28
2010-03-26 15:52

nareszcie polski głos a napisy angielskie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Pretorianin
23
2010-03-26 15:26

No to czekamy na wersję konsolową. Mam tylko nadzieję, że pozbędą się tego irytującego biegania z punktu A do punktu B po paręnaście razy z pierwowzoru.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Chorąży
15
2010-03-26 15:10

A czy w grze pojawi się Płotka ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Generał
35
2010-03-26 15:08

Widzę, że twórcy BARDZO wysoko postawili sobie poprzeczkę. Sądzę, że zbroją takiego RPG, że reszcie opadnie kopara. Już nie mogę się doczekać tej gry :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Adrianziomal
😊
Samael
55
2010-03-26 15:01

<3 ;] Mam nadzieję, że lepiej zoptymalizują grę niż w pierwszej części, bo tam można było się zdrzemnąć przy wczytywaniu... :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Senator
91
2010-03-26 14:13

No ladnie to sie zapowiada... mam nadzieje, ze bedzie takie w rzeczywistosci.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Legionista
14
2010-03-26 13:10

ja mam tylko nadzieje ze optymalizacja będzie dobra i nie będzie wczytywania po 2min

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
😊
Centurion
13
2010-03-26 13:02

Tu macie 20 minut z gry

http://www.youtube.com/watch?v=C4GrM3X8swM

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-03-26 12:39

no prosze jak polak chce to potrafi xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
143
2010-03-26 12:33

Wyglada to nieźle chwala jakie bedzie wspaniałe, pytanie tylko czy takie bedzie. Część pierwsza mi sie spodobała choć grą idealna nie była ale złą też nie. Mam nadzieje że część druga będzie jeszcze lepsza.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Chorąży
15
2010-03-26 12:21

Pierwsza część Wiedźmina była świetna, a z obecnych zapowiedzi i obejrzanych filmów mogę wywnioskować, że to będzie fenomenalna gra pod względem fabuły i wyglądu graficznego, bez dwóch zdań!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2010-03-26 12:21

to po co ten? komentarz jak oglądałeś

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dolek_17
pawian_akrobata
132
2010-03-26 12:19

już wczoraj na cda oglądałem

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl