Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2009, 16:15

Trzy nowe darmowe MultiGRY na ferie

Złości cię, że nie posiadasz wystarczającej liczby rdzeni do uruchomienia najnowszych gier? Brakuje ci shaderów i ogólnie pojętej mocy obliczeniowej, a lubisz spędzać wolny czas na pokonywaniu przeciwników i opracowywaniu nowych strategii?

Złości Cię, że nie posiadasz wystarczającej liczby rdzeni do uruchomienia najnowszych gier? Brakuje ci shaderów i ogólnie pojętej mocy obliczeniowej, a lubisz spędzać wolny czas na pokonywaniu przeciwników i opracowywaniu nowych strategii?

A od czego są gry do uruchomienia w przeglądarce? W dziale MULTIGRY pojawiły trzy nowe pozycje, do zapoznania się z którymi serdecznie Was zachęcamy.

Na pierwszy ogień pójdą Gladiatorzy II – druga część popularnej gry o umięśnionych i skąpo odzianych bohaterach czasów antycznych. Jeśli Twoim marzeniem jest, by rozsławiać swoje imię poprzez arenowe pojedynki ze śmiałkami z całego świata, lepiej trafić nie mogłeś. Zręcznościowa gra o gladiatorach znajduje się pod tym adresem.

Trzy nowe darmowe MultiGRY na ferie - ilustracja #1

Druga świeżynka, z którą chcemy was zapoznać to Damoria. Świat w tej grze to arena wiecznych dyplomatycznych pojedynków między potężnymi władcami średniowiecznych krain. Okaż się lepszym strategiem i zdobądź ościenne państwa siłą rycerskich oddziałów lub sprytną polityką zawierania sojuszy. Zapraszamy pod ten adres.

Trzy nowe darmowe MultiGRY na ferie - ilustracja #2

Na sam koniec zaś, by wpasować się w mroźną aurę za oknem, przedstawiamy Hockey Manager. Kochasz sport? Masz nutkę „zarządzacza”? Jesteś pewien, że pod twoim przewodnictwem początkująca drużyna hokejowa sięgnie po laury? Udowodnij to tysiącom przeciwników z całego świata grając właśnie w tę grę.

Trzy nowe darmowe MultiGRY na ferie - ilustracja #3

Przy okazji informujemy, że dwa razy w tygodniu, począwszy od poniedziałku, 26 stycznia, będziemy opisywać najlepsze, naszym zdaniem, tytuły dostępne w naszym dziale MultiGRY. Przez najbliższe cztery tygodnie poznawać będziecie topową ósemkę, a każda z gier będzie warta poświęconych jej kilku chwil. Miłośnikom tego typu zabawy nie będzie trzeba dwa razy powtarzać.