Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2009, 09:05

autor: Jiker

Trzeci zestaw map do Call of Duty: World at War zapowiedziany

Firma Treyarch, będąca producentem strzelaniny FPP Call of Duty: World at War, zapowiedziała trzeci dodatek DLC do konsolowych edycji gry. Zestaw zostanie wydany w przyszłym miesiącu. Dwa poprzednie wychodziły odpowiednio w marcu i czerwcu bieżącego roku.

Firma Treyarch, będąca producentem strzelaniny FPP Call of Duty: World at War, zapowiedziała trzeci dodatek DLC do konsolowych edycji gry. Zestaw zostanie wydany w przyszłym miesiącu. Dwa poprzednie wychodziły odpowiednio w marcu i czerwcu bieżącego roku. Za każdym razem trafiały również do posiadaczy pecetowej wersji – możemy więc oczekiwać, że podobnie będzie i w tym wypadku.

Trzeci zestaw map do Call of Duty: World at War zapowiedziany - ilustracja #1

W skład trzeciego dodatku do World at War wejdą po raz kolejny cztery nowe mapy – w tym trzy do zmagań wieloosobowych oraz jedna przeznaczona do trybu Nazi Zombies. W pierwszym przypadku będą to lokacje o nazwach Battery, Revolution oraz Breach, z których pochodzą ponadto trzy zrzuty ekranowe obrazujące tę wiadomość. Miłośnicy rzeźni z nazistowskimi zombiakami w rolach głównych przetestują z kolei mapę Der Riese – The Giant.

W chwili obecnej nie znamy dokładnej daty debiutu trzeciego Map Packa ani też jego ceny, lecz mając na uwadze poprzednie DLC, możemy wywnioskować, że zostanie ona ustalona na poziomie 800 punktów MS (Xbox 360) i 10 dolarów (PlayStation 3). Zestaw najprawdopodobniej zostanie także wydany na pecety – poprzednie pokonywały tę drogę w mniej więcej pięć tygodni, więc posiadacze komputerów osobistych powinni skorzystać z kolejnej aktualizacji w październiku.

Oba poprzednie Map Packi składały się z czterech map. W każdym z przypadków jedna z nich rozbudowywała tryb Nazi Zombies, który przez wielu uważany jest za jedną z najlepszych innowacji dołączonych do cyklu wraz z World at War.

Zapowiedź trzeciego Map Packa do Call of Duty: World at War nie powinna być dla nas żadnym zaskoczeniem. Oba dotychczasowe dodatki cieszyły się bowiem ogromną popularnością. Pierwszy w ciągu dwóch miesięcy nabyło aż dwa miliony posiadaczy Xboksa 360 i PlayStation 3. Można oczekiwać, że sukces ten powtórzy także drugie DLC. W ciągu ledwie czterech dni zakupiło go bowiem milion osób. Z najświeższych informacji Activision wynika, że oba dodatki pobrano już w sumie ponad cztery miliony razy. Tak rewelacyjne rezultaty są możliwe przede wszystkim dzięki bazie posiadaczy Call of Duty: World at War. Z informacji dostarczonych przez samych producentów wynika, że jest ich już ponad 11 milionów.

Trzeci zestaw map do Call of Duty: World at War zapowiedziany - ilustracja #2
Trzeci zestaw map do Call of Duty: World at War zapowiedziany - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.