Dziś piszemy o Emily O'Brien i Troyu Bakerze w Death Stranding, braku mikropłatności w Burnout Paradise Remastered i aktualizacji Warcrafta III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.
Kamil Zwijacz

Death Stranding ma iście gwiazdorską obsadę. Od dłuższego czasu wiemy, że przy nowej produkcji Hideo Kojimy pracują aktorzy Norman Reedus (The Walking Dead i The Boondock Saints) i Mads Mikkelsen (m.in. serial Hannibal). Na jednym ze zwiastunów pojawił się też Guillermo del Toro (chociażby najnowszy The Shape of Water). Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnych dwóch osobach – Emily O'Brien (m.in. The Young and the Restless oraz kilka gier, w tym Batman: The Enemy Within) i Troyu Bakerze (aktor głosowy, znany z wielu tytułów – wcielił się m.in. w Joela z The Last of Us). Wygląda na to, że produkcja będzie nie tylko dobrze zagrana, ale i porządnie udźwiękowiona. Niestety dalej nie wiemy, kiedy odbędzie się jej premiera. Być może przybliżony termin zostanie zdradzony podczas targów E3, które odbędą się w czerwcu.

Electronic Arts w ostatnich miesiącach podpadło niejednemu graczowi za sprawą kontrowersyjnych mikropłatności w Star Wars: Battlefront II. W przypadku ujawnionego ostatnio Burnout Paradise Remastered wydawca postanowił wrócić do starych czasów i zapowiedział, że w produkcji nie pojawią się dodatkowe płatności. Gracze zaniepokoili się, gdy jeden z użytkowników forum Reddit opublikował screen z PlayStation Store, na którym wspomniano o opcjonalnych zakupach w grze. Jest to jednak błąd, gdyż według Bena Walkera z Ghost Games (wewnętrzne studio EA odpowiedzialne za ostatnie odsłony serii Need for Speed), w produkcji nie uświadczymy żadnego rodzaju mikropłatności.
Burnout Paradise Remastered ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 16 marca. W późniejszym czasie gra trafi także na PC-ty.

Kilka dni temu świat obiegła informacja o zaproszeniu przez studio Blizzard byłych graczy Warcraft III na tajemnicze wydarzenie, które odbędzie się pod koniec miesiąca w USA. Nie wiadomo, co knuje amerykański deweloper – być może chodzi o zapowiedź odświeżonej wersji trójki. Firma jednak nie porzuciła jeszcze oryginału i przed kilkoma miesiącami uruchomiła publiczny serwer testowy, a wczoraj udostępniła aktualizację 1.29, przy okazji zapowiadając wdrożenie w przyszłości większych nowinek. Na razie gra doczekała się zmian w balansie postaci (m.in. Mountain King, Paladin, Blade Master, Far Seer i Naga Sea Witch) oraz zaktualizowanej puli map. Nieźle, jak na blisko szesnastoletnią produkcję.
Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…
…jak również najnowsze filmy z gier:
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
6