Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 kwietnia 2009, 12:00

autor: Major Doktor Upiorna

Tanie Granie - Company of Heroes: Chwała Bohaterom za 69,90 zł + konkurs

Company of Heroes: Chwała Bohaterom jest drugim samodzielnym dodatkiem do jednego z najlepszych RTS-ów osadzonych w realiach II wojny światowej. Specjalnie dla Czytelników serwisu GRY-OnLine przygotowaliśmy cenę promocyjną na ów produkt.

Company of Heroes: Chwała Bohaterom jest drugim samodzielnym dodatkiem do jednego z najlepszych RTS-ów osadzonych w realiach II wojny światowej. Specjalnie dla Czytelników serwisu GRY-OnLine przygotowaliśmy cenę promocyjną na ów produkt. Tylko przez najbliższych siedem dni każdy z Was ma możliwość kupienia Company of Heroes: Chwała Bohaterom za jedyne 69,90 zł.

Przy tej okazji przygotowałam dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze gry Company of Heroes: Chwała Bohaterom. Ponadto konto każdego uczestnika zostanie zasilone 30 GOLami (10 pkt. za każde poprawne wskazanie). Jedyne, co należy zrobić, to rozpoznać, z jakich gier z serii Company of Heroes pochodzą następujące obrazki:

Tanie Granie - Company of Heroes: Chwała Bohaterom za 69,90 zł + konkurs - ilustracja #1

Wasze pomysły wysyłajcie na mój adres, tj. [email protected], w tytule wpisując „Konkurs Company of Heroes”. Podając odpowiedzi, trzymajcie się następującego schematu: Obrazek 1: tytuł gry, itd. Nie zapomnijcie również o podaniu swojego loginu. Konkurs trwa tylko dzisiaj do godziny 14.

Rozwiązanie Konkursu

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Poprawne odpowiedzi to oczywiście:

  • Obrazek 1: Company of Heroes: Chwała Bohaterom
  • Obrazek 2: Kompania Braci: Na linii frontu
  • Obrazek 3: Company of Heroes: Kompania Braci

Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osób ukrywających się pod następującymi ksywkami:

  • Miniu
  • lukaszm92
  • KANTAR1

Zwycięzcom serdecznie gratuluję. Nagrody zostaną wysłane w przyszłym tygodniu. W środę konto każdego uczestnika konkursu zostanie zasilone odpowiednią ilością GOLi.