Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2014, 19:35

Steam – trzeci dzień jesiennej wyprzedaży

Na Steamie zaczął się trzeci dzień jesiennej wyprzedaży (Exploration Sale). Tym razem platforma dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software udostępnia do jutra lub pojutrza taniej m.in. gry Assassin’s Creed IV: Black Flag, Endless Legend, GRID: Autosport, Sleeping Dogs: Definitive Edition, Styx: Master of Shadows, The Banner Saga i Wreckfest.

Właśnie rozpoczął się trzeci dzień jesiennej wyprzedaży (Exploration Sale) na Steamie. Oznacza to, że oferty, z którymi wystartowała akcja, i część tego, co pojawiło się wczoraj, jest już pieśnią przeszłości (czy może raczej: na resztę czasu trwania wyprzedaży ceny stały się nieco mniej atrakcyjne), zaś w ich miejsce wskoczyły nowe promocje krótkoterminowe (ważne do jutra lub pojutrza, do godziny 19:00). Również przeceny 48-godzinne na stronie głównej platformy zostały zmienione, jednak nie oznacza to, że te, które były wyświetlane wcześniej, są już nieaktualne – możecie przypomnieć je sobie w naszej poprzedniej wiadomości na temat wyprzedaży. Wszystkie nowe krótkie promocje, które pojawiły się na głównej witrynie, wypisaliśmy poniżej. Niemniej, pamiętajcie, że poza nimi w Steamie znajdziecie jeszcze ponad 5 tysięcy produktów (gier, DLC etc.) w niższych cenach, więc jeśli wśród ofert specjalnych nie ma tego, co Was interesuje, pozostaje Wam albo na własną rękę przeszukać katalog platformy firmy Valve Software i zadowolić się nieco mniejszą promocją, albo poczekać na podmianę ofert krótkoterminowych. Przypomnijmy jeszcze, że Exploration Sale potrwa do 2 grudnia.

Jesienna wyprzedaż na Steamie zbliża się do półmetka.
Jesienna wyprzedaż na Steamie zbliża się do półmetka.

Promocje ważne do 29 listopada (godz. 19:00)

Promocje ważne do 30 listopada (godz. 19:00)

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Wpadł w sidła elektronicznej rozrywki przez starszego brata – kolekcjonera gier i gracza. Przez lata młodości nie miał własnego sprzętu nadającego się do grania, więc inwestował czas w wertowanie GOL-owskiej Wielkiej Encyklopedii Gier (i CD-Action). Swoje przeznaczenie dopełnił krótko po maturze, w 2013 roku, wysyłając CV do krakowskiej redakcji. Zdobył wykształcenie dwuklasowca – bibliotekarza/infobrokera – ale zamiast pójść w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni, wolał kontynuować karierę autora wiadomości ze świata (i nie tylko). Po paru latach wiercenia dziury w brzuchu połowie redakcji wyszarpał miejsce w gronie pracowników GRYOnline.pl i w 2017 r. przeniósł się do Krakowa. Zanim wyfrunął stamtąd do Poznania (w 2020 r.), zdążył zostać zapamiętany jako ten koleś, który bywa na tolkienowskich konwentach, jeździ paskudnym Subaru Imprezą i wywija mieczem na firmowym parkingu. Dziś z dystansu dogląda Encyklopedię Gier i Serwis Informacyjny.

więcej