Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2014, 19:30

autor: Draug

Steam – drugi dzień jesiennej wyprzedaży

Na Steamie zaczął się drugi dzień jesiennej wyprzedaży (Exploration Sale). Platforma dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software oferuje do jutra lub pojutrza taniej m.in. gry Wolfenstein: The New Order, Castlevania: Lords of Shadow 2, Max Payne 3, BioShock Infinite, Shadow Warrior, Total War: Rome II i Might & Magic: Heroes VI.

Właśnie rozpoczął się drugi dzień jesiennej wyprzedaży (Exploration Sale) na Steamie. Oznacza to, że część ofert, z którymi wystartowała akcja, jest już nieaktualna (czy może raczej: na resztę czasu trwania wyprzedaży ceny stały się nieco mniej atrakcyjne), natomiast w ich miejsce wskoczyły nowe promocje krótkoterminowe (ważne do jutra lub pojutrza, do godziny 19:00). Również przeceny 48-godzinne na stronie głównej platformy zostały zmienione, jednak nie oznacza to, że te, które były wyświetlane wcześniej, są już nieaktualne – możecie przypomnieć je sobie w naszej poprzedniej wiadomości na temat wyprzedaży. Wszystkie nowe krótkie promocje, które pojawiły się na głównej witrynie, wypisaliśmy poniżej. Niemniej, pamiętajcie, że poza nimi w Steamie znajdziecie jeszcze ponad 5 tysięcy produktów (gier, DLC etc.) w niższych cenach, więc jeśli wśród ofert specjalnych nie ma tego, co Was interesuje, pozostaje Wam albo na własną rękę przeczesać katalog platformy firmy Valve Software i zadowolić się nieco mniejszą promocją, albo poczekać na podmianę ofert krótkoterminowych. Przypomnijmy jeszcze, że Exploration Sale potrwa do 2 grudnia.

Steam wznawia atak promocjami. Wasze portfele jeszcze zipią? - Steam – drugi dzień jesiennej wyprzedaży - wiadomość - 2014-11-27
Steam wznawia atak promocjami. Wasze portfele jeszcze zipią?

Promocje ważne do 28 listopada (godz. 19:00)

Promocje ważne do 29 listopada (godz. 19:00)