Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2014, 19:45

autor: Draug

Steam rozpoczyna wielką jesienną wyprzedaż

Na Steamie rozpoczęła się jesienna wyprzedaż (Exploration Sale). Platforma dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software oferuje kilka tysięcy gier w przecenach, które będą zmieniały się z dnia na dzień. Dziś taniej kupić można m.in. Company of Heroes 2, The Evil Within, Injustice i The Wolf Among Us. Akcja potrwa do 2 grudnia.

Origin nie jest jedyną platformą dystrybucji cyfrowej, na której pojawiły się dziś liczne promocje. Zgodnie z zapowiedziami, na Steamie wystartowała jesienna wyprzedaż – nazwana Exploration Sale – która potrwa do 2 grudnia bieżącego roku. Przecenami, wynoszącymi przeciętnie ok. 50%, objęto kilka tysięcy pozycji (ponad 5 tysięcy, jeśli wliczać DLC i inne tego typu „drobiazgi”), a każdego dnia możemy oczekiwać dodatkowo rotacji ofert specjalnych. Tym razem będzie następowała ona rzadziej niż zwykle, jako że do najbliższej zmiany dojdzie jutro o godzinie 19:00 (innymi słowy, zabrakło tradycyjnych 8-godzinnych „Flash Deals”). Wykaz aktualnych promocji krótkoterminowych znajdziecie poniżej. Jeśli na liście nie wypatrzycie tego, co Was interesuje, pozostaje Wam albo na własną rękę przeczesać Steama i zadowolić się nieco mniejszą przeceną, albo poczekać na podmianę ofert specjalnych. Tak czy inaczej, życzymy udanych łowów.

Wasze portfele są gotowe na kolejne wyzwanie ze strony Steama? - Steam rozpoczyna wielką jesienną wyprzedaż - wiadomość - 2014-11-26
Wasze portfele są gotowe na kolejne wyzwanie ze strony Steama?

Oferty ważne do 27 listopada, godz. 19:00

Oferty ważne do 28 listopada, godz. 19:00