Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2014, 15:27

autor: Entelarmer

Ponad 3700 gier w jesiennej wyprzedaży Steam

Tegoroczna jesienna wyprzedaż serwisu Steam potrwa od 26 listopada do 2 grudnia i obejmie ponad 3700 gier. Niestety, wciąż czekamy na dokładne informacje odnośnie konkretnych gier .

Ponad 3700 gier w jesiennej wyprzedaży Steam - ilustracja #1

Z informacji ujawnionych przez japońską firmę Degica – będącą pośrednikiem Steama w Japonii – wynika, że w tym roku wyprzedaż na platformie firmy Valve odbędzie się w dniach od 27 listopada do 3 grudnia. Jednak data ta dotyczy Japonii – w Europie i Ameryce akcja ta będzie trwała od 26 listopada do 2 grudnia 2014 roku.

Wiadomo, że promocją zostanie objętych więcej niż 3700 tytułów, jednak jak dotąd brak informacji na temat konkretnych gier. Co prawda na stronie kampanii promocyjnej widać m.in. obraz Gordona Freemana z okładki Half-Life 2 oraz Inżyniera z Team Fortress 2, jednak ten ostatni tytuł od dłuższego czasu dostępny jest za darmo (przeceną można objąć co najwyżej mikropłatności). Na więcej informacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Jesienna wyprzedaż w serwisie Steam to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla graczy pecetowych. Możliwość kupienia cyfrowych wersji gier za znacznie mniejszą kwotę lub wręcz za bezcen pozostaje niezmiernie kusząca. I nie mówimy tu jedynie o grach niezależnych, ale też o produkcjach najbardziej znanych studiów – w zeszłym roku na wyprzedaży znalazły się m.in. Far Cry 3, The Elder Scrolls V: Skyrim oraz pierwszy sezon The Walking Dead.