Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2014, 16:45

autor: Góral

League of Legends - zaprezentowano nowego championa Rek’Sai

Studio Riot Games, deweloper gry League of Legends, nie zwalnia tempa i zapowiedziało już kolejnego herosa - Rek’Saia. Szybka bestia świetnie sprawdzi się w dżungli, dzięki możliwości drążenia tuneli w ziemi i odnawiania swojego zdrowia.

League of Legends - zaprezentowano nowego championa Rek’Sai - ilustracja #1

Na początku miesiąca studio Riot Games udostępniło kolejnego bohatera gry League of Legends, a tu już zapowiedziano następnego herosa. Rek’Sai, bo o niej mowa, ma być zwinnym stworem, który może przypominać Nyx Assassina z Dota 2 i Anub'araka z Heroes of the Storm. Podobnie jak Braum oraz Kalista, tak i najnowszy champion jest dowodem na to, że Riot stara się tworzyć obecnie bohaterów z niebanalnymi umiejętnościami. Rek’Sai podczas walki wykorzysta zdolność do tworzenia podziemnych tuneli, doskonale sprawdzając się w dżungli. Wśród umiejętności Rek’Sai znajdziemy Queen's Wrath (Gniew Królowej), czyli atak zadający spore obrażenia obszarowe, a także Furious Bite (Ukąszenie Furii), skupiający się na jednym celu. Natomiast bierną zdolnością stwora ma być Fury of the Xer’Sai (Furia Xer’Sai), dzięki której za atak dostaje się punkty furii, wykorzystywane do regeneracji zdrowia podczas drążenia w ziemi.

Deweloper tradycyjnie szczegółowo opisał nowego bohatera oraz zaprezentował go w akcji. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Rek’Sai znajdziecie w tym miejscu, a poniżej wklejam jeszcze rozpiskę postaci z którymi bestia będzie świetnie współpracować oraz tych, które przysporzą jej poważnych problemów.

Przy okazji zachęcam także do zapoznania się z naszym ostatnim artykułem, omawiającym wszystkie najważniejsze zmiany i usprawnienia League of Legends.

League of Legends - zaprezentowano nowego championa Rek’Sai - ilustracja #2