Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2011, 18:56

autor: sathorn

SEGA po raz kolejny zapowiada Aliens: Colonial Marines

Dzisiaj SEGA po raz kolejny zapowiedziała produkcję studia Gearbox – Aliens: Colonial Marines. Według najnowszych informacji, gra zadebiutuje wiosną 2012 roku na platformach: Xbox 360, PlayStation 3, oraz PC.

Dzisiaj SEGA po raz kolejny zapowiedziała produkcję studia GearboxAliens: Colonial Marines. Według najnowszych informacji, gra zadebiutuje wiosną 2012 roku na platformach: Xbox 360, PlayStation 3, oraz PC.

SEGA po raz kolejny zapowiada Aliens: Colonial Marines - ilustracja #1

Na oficjalnej stronie gry przedstawiono jeden screenshot, oraz krótki, acz niezwykle klimatyczny, teaser. Więcej materiałów możemy najprawdopodobniej spodziewać się po E3, gdzie tytuł zostanie szerzej zaprezentowany.

Po raz pierwszy, o Aliens: Colonial Marines, usłyszeliśmy w lutym 2008 roku. Premiera gry była już wielokrotnie przekładana, co wzbudziło irytację fanów czekających na pojawienie się produkcji. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie inaczej, a nowi Obcy ukażą się już za niecały rok.

Fabuła gry traktuje o grupce tytułowych Marines, wysłanych w celu zbadania U.S.S. Sulaco - statku kosmicznego, znalezionego na orbicie planety LV-426. Podczas penetracji opustoszałych korytarzy i pomieszczeń natkniemy się na Xenomorphy – rasę zagrażającą gatunkowi ludzkiemu.

Aliens: Colonial Marines to nie tylko strach, ale także mnóstwo akcji. Jedną z głównych atrakcji będzie kooperacja, a ona jak wiadomo, zawsze budzi mnóstwo emocji w grających. Twórcy zapewniają, że ich produkcja będzie gratką dla każdego fana uniwersum Obcego i nie tylko. Zarówno wygląd broni, jak pomieszczeń będzie jak najdokładniejszym odwzorowaniem tego co znamy z filmów.