Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2009, 09:20

autor: Jiker

Saints Row 2 na PC zadebiutuje w Polsce dopiero 30 stycznia

Gangsterskie życie spod znaku Saints Row 2 intryguje z pewnością całkiem sporą liczbę pecetowych graczy rozczarowanych tym, co zaoferowało im Rockstar Games w swoim Grand Theft Auto IV. Rozpoczną je jednak w późniejszym, niż dotąd sądziliśmy, terminie. Z informacji opublikowanych przez polskiego dystrybutora gry, firmę CD Projekt, wynika, że do polskiego debiutu gry dojdzie dopiero 30 stycznia.

Gangsterskie życie spod znaku Saints Row 2 intryguje z pewnością całkiem sporą liczbę pecetowych graczy rozczarowanych tym, co zaoferowało im Rockstar Games w swoim Grand Theft Auto IV. Rozpoczną je jednak w późniejszym, niż dotąd sądziliśmy, terminie. Z informacji opublikowanych przez polskiego dystrybutora gry, firmę CD Projekt, wynika, że do europejskiego, a tym samym polskiego debiutu gry dojdzie dopiero 30 stycznia.

Saints Row 2 na PC zadebiutuje w Polsce dopiero 30 stycznia - ilustracja #1

Pierwotnie gra na naszym rynku miała się ukazać 16 stycznia, jednakże z powodu decyzji dewelopera termin ten był niemożliwy do utrzymania. Co ciekawe, europejskie opóźnienie nie wpłynęło w żaden negatywny sposób na światową, amerykańską premierę Saints Row 2. Ta odbyła się dzisiaj, dzięki czemu Amerykanie mogą już zagrywać się w dzieło Volition Inc bez opamiętania.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dosłownie na dniach ruszy oficjalna, polska strona internetowa poświęcona Saints Row 2. Premierę serwisu poprzedzi publikacja utworu Bang Bang, którego na potrzeby gry nagrał polski raper Tede. Gra ukaże się u nas w polskiej wersji językowej w cenie 99,90 złotych.

Graczy pecetowych zainteresowanych zakupem Saints Row 2 chcielibyśmy odesłać do jednej z naszych poprzednich wiadomości poświęconych grze. Opisaliśmy w niej minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe produkcji, dzięki czemu każdy z Was będzie mógł określić, czy jest w stanie je spełnić oraz uruchomić grę w znośnej jakości i prędkości.

Ponadto polecamy Wam zapoznanie się z materiałami poświęconymi grze, które zebraliśmy na łamach naszej Encyklopedii. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z jednym z odcinków serii Gramy!, w którym Lordareon oraz Del prezentują kilka z najbardziej zakręconych akcji, jakie możemy wykonać w dziele Volition (na podstawie konsolowych edycji, których debiut nastąpił w połowie października 2008 roku).