Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2006, 12:22

autor: Krooliq

Rozszerzenie do Toontown Online już dostępne

Firma Walt Disney Internet Group poinformowała, że rozszerzenie do gry Toontown Online, czyli pierwszej, i dotychczas jedynej, produkcji z gatunku MMO skierowanej do dzieci i przeznaczonej do rozgrywek rodzinnych, ujrzało właśnie światło dzienne.

Firma Walt Disney Internet Group poinformowała, że rozszerzenie do gry Toontown Online, czyli pierwszej, i dotychczas jedynej, produkcji z gatunku MMO skierowanej do dzieci i przeznaczonej do rozgrywek rodzinnych, ujrzało właśnie światło dzienne. Dodatek nosi tytuł Lawbot Headquarters i został stworzony z myślą o bardziej zaawansowanych graczach, a oferuje między innymi potężniejszych przeciwników i trudniejsze wyzwania do pokonania oraz nową, finałową walkę.

Przypomnijmy, że w Toontown Online gracze starają się uratować świat przed Cogami, pozbawionymi poczucia humoru robotami, które usiłują zamienić kolorowy, wesoły świat Toontown w mroczną metropolię, przepełnioną wysokimi, nudnymi wieżowcami oraz rozmaitymi korporacjami.

Rozszerzenie do Toontown Online już dostępne - ilustracja #1

 

Natomiast w rozszerzeniu Lawbot Headquarters użytkownicy muszą przedostać się do sali sądowej, gdzie prowadzony jest wielce niesprawiedliwy proces przeciwko mieszkańcom Toontown. Oczywiście, celem gry jest przechylenie szali sprawiedliwości na korzyść bajkowego świata. Jednak zanim to nastąpi, w drodze do wspomnianej sali sądowej gracze muszą przemierzyć szereg, przypominających labirynt, korytarzy, unikać wzroku strażników, świateł reflektorów oraz stawić czoła rozmaitym pułapkom i wyzwaniom.

Przed zakupem Toontown Online, program można wypróbować przez trzy dni za darmo. Wszystkich zainteresowanych po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia tej strony. Dodajmy, że rozszerzenie Lawbot Headquarters jest udostępniane za darmo w ramach subskrypcji podstawowej gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Toontown Online

Toontown Online