Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2017, 11:10

autor: AlexB

Premiery gier w Polsce (7-13 sierpnia 2017)

Jest środek okresu wakacyjnego, a jak wiadomo zazwyczaj oznacza to spokojniejszy czas w roku, jeśli chodzi o premiery gier. Mimo to w tym tygodniu na polskim rynku pojawi się kilka perełek, między innymi Hellblade: Senua's Sacrifice, LawBreakers oraz pierwszy epizod drugiego sezonu Batmana od Telltale Games.

Rozpoczął się drugi tydzień sierpnia i choć jest to sam środek sezonu ogórkowego w branży gier, przyniesie on kilka interesujących premier. Pierwszą z nich jest Hellblade: Senua's Sacrifice, czyli nowa gra od studia Ninja Theory, twórców takich produkcji jak Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West czy DMC: Devil May Cry. Tym razem brytyjskim deweloperom, działającym bez wsparcia żadnego dużego wydawcy, udało się przygotować nietypowego slashera TPP, który stara się połączyć mitologię celtycką z przejmującym studium szaleństwa, które dotyka główną bohaterkę. Co ostatecznie wyszło z tego interesującego połączenia? Na próżno na razie szukać oficjalnych recenzji, lecz wszyscy będziemy się mogli osobiście przekonać się o jakości nowej produkcji studia Ninja Theory już jutro. Nasza zapowiedź sugeruje, że czas spędzony z tą grą nie będzie stracony.

Podróż Senui rozpocznie się już jutro. - Premiery gier w Polsce (7-13 sierpnia 2017) - wiadomość - 2017-08-08
Podróż Senui rozpocznie się już jutro.

Rozpoczynający się dziś tydzień powinien zadowolić fanów strzelanek, zwłaszcza lubujących się w trybach dla wielu graczy. Jutro na rynku zadebiutuje pełna wersja LawBreakers, czyli sieciowego FPS-a typu Arena, nad którym pracował Cliff Bleszinski, współtwórca takich serii jak Gears of War czy Unreal Tournament. Na PC oraz Xboksa One w końcu wyląduje Call of Duty: Infinite Warfare – Absolution, czyli DLC do ostatniej odsłony popularnej serii strzelanin, wprowadzające między innymi nowy epizod minikampanii trybu Zombie. Użytkownicy PlayStation 4 mogą się nim cieszyć już od 6 lipca.

Również jutro zadebiutuje LawBreakers, czyli sieciowa strzelanina FPP od Cliffa Bleszinskiego. - Premiery gier w Polsce (7-13 sierpnia 2017) - wiadomość - 2017-08-08
Również jutro zadebiutuje LawBreakers, czyli sieciowa strzelanina FPP od Cliffa Bleszinskiego.

Kolejną interesującą premierą, jaka czeka nas w tym tygodniu, jest debiut pierwszego epizodu Batman: The Enemy Within, czyli drugiego sezonu opowieści o Mrocznym Rycerzu z Gotham od studia Telltale Games. Ponadto w piątek z fazy beta-testów wyjdzie Sudden Strike 4, najnowsza odsłona kultowego w niektórych kręgach wojennego RTS-a.

Oto pełna lista najciekawszych premier tego tygodnia (zestawienie obejmuje zarówno gry wydane w pudełkach, jak i wyłącznie cyfrowo):

Premiery w Polsce

Wtorek, 8 sierpnia

Czwartek, 10 sierpnia

Piątek, 11 sierpnia

Premiery dodatków/DLC

Wczesny dostęp

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.