Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOS3DSANDSwitch
Okładka The Snack World: Trejarers (iOS)
OkładkaThe Snack World: Trejarers (iOS)

The Snack World: Trejarers

Snack World: The Dungeon Crawl - Gold

Gra RPG opracowana przez firmę Level 5. Jej akcja została osadzona w fantastycznym świecie, a główny bohater to Chup – młody chłopiec planujący wziąć odwet na najeźdźcach, którzy doszczętnie spalili jego rodzinną wioskę.

RPG | TPP | fantasy | widok izometryczny | kooperacja | RPG akcji | jRPG

The Snack World: Trejarers Premiera

anulowana

iOS AND

10sie2017

3DS

14lut2020

Switch

producent: Level 5 wydawca: Level 5 Strona oficjalna

Gry podobne do The Snack World: Trejarers

Braveland

QuestRun

Terra Battle

Snack World to gra z gatunku RPG w klimatach fantasy. Przejmując kontrolę nad trzyosobową drużyną przemierzamy świat, wykonujemy kolejne zadania oraz kolekcjonujemy przedmioty. Co ciekawe, te ostatnie można nabyć także w fizycznej formie i wczytać do cyfrowej rzeczywistości przy pomocy technologii NFC. Za produkcję odpowiada studio Level-5.

Głównym bohaterem opowiedzianej historii jest chłopiec o imieniu Chup. Niegdyś prowadził spokojne życie nastolatka, jednak pewnego dnia wszystko co znał i kochał zostało mu odebrane. Jego wioskę spalono a rodzina została zabita. Bohater cudem ocalał tylko po to, aby przekonać się, że został zupełnie sam. Gdy udaje mu się dojść do siebie, postanawia wziąć odwet na oprawcach oraz znajdujących się na ich usługach smokach. Aby dopiąć swego, zaprzyjaźnia się z dwoma innymi postaciami – Mayone oraz Pepperon.

Po świecie podróżujemy obserwując akcję z widoku izometrycznego. Trzyosobowa drużyna podąża w wyznaczonym przez nas kierunku zmagając się z kolejnymi przeciwnościami, jednak w centrum zabawy znajduje się kolekcjonowanie przedmiotów. Tak jak w prawdziwym życiu, także i tutaj zostały one podzielone na konkretne marki – wszystkie miecze, tarcze, biżuteria czy ubrania należą do konkretnych wytwórców. Są nimi m.in. fikcyjne Detton, Qloris oraz Fairy Electronics. Każdy z elementów można nie tylko odszukać w grze, ale także kupić w fizycznej formie. Dzięki technologii NFC, nabyty wisiorek można następnie zeskanować i umieścić tym samym w ekwipunku naszego bohatera.

Snack World charakteryzuje się prostą, ale efektowną oprawą graficzną. Postacie przypominają te znane z kreskówek i choć widać w nich naleciałości typowe dla mangi i anime, mają swój własny, niepowtarzalny charakter.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Snack World: Trejarers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
3DS
iOS
AND
Switch