Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2006, 15:59

autor: Elrond

Postacie w X-Men: The Official Game przemówią głosami aktorów z filmu

Od pewnego czasu, w grach tworzonych na postawie filmów, można zaobserwować dość ciekawą z punktu widzenia graczy, tendencję. Otóż firmy wydawnicze starają się podpisywać z gwiazdami obrazów kinowych umowy na wykorzystanie w grze, jeśli nie ich wizerunku, to przynajmniej głosu. Oczywiście, najlepiej jedno i drugie.

Od pewnego czasu, w grach tworzonych na postawie filmów, można zaobserwować dość ciekawą z punktu widzenia graczy, tendencję. Otóż firmy wydawnicze starają się podpisywać z gwiazdami obrazów kinowych umowy na wykorzystanie w grze, jeśli nie ich wizerunku, to przynajmniej głosu. Oczywiście, najlepiej jedno i drugie. W tą stronę poszła również firma Activision, w której najnowszym dziele, X-Men: The Official Game, usłyszymy występujących w filmie aktorów.

Informację taką podali redaktorzy serwisu The Hollywood Reporter, a czy okaże się ona prawdziwa, dowiemy się zapewne już niedługo. I tak Wolverine przemówi do nas głosem Hugh Jackmana, Shawn Ashmore oraz Alan Cumming podłożą partie głosowe pod postacie, odpowiednio, Icemana i Nightcrawlera. Ciekawostką jest obecność w tej obsadzie Alana Cumminga, który sam nie pojawi się w filmie. Ponieważ jednak akcja gry toczyć się będzie pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w X2 i X-Men: The Last Stand, rzuci ona nieco światła na tę absencję.