Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2007, 16:20

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsoli Nintendo DS dostaną grę na podstawie serialu Di-Gata Defenders

Firma The Game Factory zapowiedziała grę na podstawie kanadyjskiego serialu animowanego o nazwie Di-Gata Defenders. Niniejsza pozycja, nosząca ten sam tytuł, zostanie zadedykowana posiadaczom dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo i w ostatnim kwartale bieżącego roku pojawi się na sklepowych półkach.

Firma The Game Factory zapowiedziała grę na podstawie kanadyjskiego serialu animowanego o nazwie Di-Gata Defenders. Niniejsza pozycja, nosząca ten sam tytuł co pierwowzór, zostanie zadedykowana posiadaczom dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo i w ostatnim kwartale bieżącego roku pojawi się na sklepowych półkach.

Posiadacze konsoli Nintendo DS dostaną grę na podstawie serialu Di-Gata Defenders - ilustracja #1

Rozpoczynając zabawę użytkownik otrzyma szansę na spotkanie czołowych postaci wspomnianego serialu, wśród których znajduje się Seth, Melosa, Erik, Kara, Adam, Lord Nazmul, Brackus, Flinch i Malco. Będzie on również miał sposobność do stworzenia własnego bohatera i wyposażenia go w unikalne cechy. Sukcesywnie zaliczając kolejne poziomy usprawni się posiadane zdolności, a zbierając magicznych kamienie zdobędzie się szeroką gamę nowych umiejętności.

Do dyspozycji gracza zostaną oddane trzy prowincje ze świata Rodos. Na wirtualne środowisko złożą się liczne miasta, wsie, zamki, jaskinie i wiele innych ciekawych miejsc. Przemierzając je bohaterowie staną w szranki z oponentami oraz zakupują lub sprzedadzą karty i kamienie, pomagające w usprawnianiu zdolności. Rozmawiając z osobami napotkanymi w odwiedzanych wsiach, będzie można odkryć interesujące zadania poboczne.