Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 lutego 2009, 19:01

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: F.E.A.R. 2: Project Origin

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do strzelaniny „F.E.A.R. 2: Project Origin”. Tekst ten składa się przede wszystkim z bardzo dokładnego opisu przejścia siedmiu głównych rozdziałów (czternaście poziomów), stanowiących kampanię dla pojedynczego gracza."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do strzelaniny „F.E.A.R. 2: Project Origin”. Tekst ten składa się przede wszystkim z bardzo dokładnego opisu przejścia siedmiu głównych rozdziałów (czternaście poziomów), stanowiących kampanię dla pojedynczego gracza. Solucja zawiera omówienie wszystkich walk, które główny bohater musi stoczyć, jak również liczne wskazówki odnośnie otoczenia i zlecanych przez grę zadań. Oprócz opisu przejścia trybu dla pojedynczego gracza w poradniku zawarłem także szczegółowe zestawienie wszystkich bonusowych przedmiotów (dokumenty, dyski CD, strzykawki) oraz achievementów (osiągnięć). Powodzenia i miłej zabawy!” - „Stranger”

F.E.A.R. 2: Project Origin - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry F.E.A.R. 2: Project Origin w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.