Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 kwietnia 2009, 19:49

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Empire: Total War

„Mam zaszczyt przedstawić poradnik do gry Empire: Total War, stworzonej przez studio Creative Assembly i wydanej przez koncern SEGA."

„Mam zaszczyt przedstawić poradnik do gry Empire: Total War, stworzonej przez studio Creative Assembly i wydanej przez koncern SEGA.

Niniejszym tekst został opracowany z myślą głównie o początkujących graczach, którzy dopiero poznają zasady prowadzenia rozgrywki. Znajdziesz tutaj rozmaite wskazówki dotyczące rozgrywania wszelkiego rodzaju bitew, mechaniki gry i zachowania na mapie kampanii. Ponadto, w poradniku umieszczone zostały opisy podstawowych jednostek opracowanych na potrzeby Empire i porady dotyczące kampanii wszystkich grywalnych nacji. Poradnik zawiera także solucję do amerykańskiej „Drogi ku Niepodległości” (Road to Independence).

[...]

Mam nadzieję, że poradnik odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pragnę w tym miejscu życzyć Ci miłej lektury i wielu sukcesów w XVIII-wiecznym świecie Empire: Total War!” - „Sandro”

Empire: Total War - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Empire: Total War w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.