Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 kwietnia 2009, 19:37

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

„W poradniku do gry Command & Conquer: Red Alert 3 – Powstanie, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat przejścia czterech kampanii oraz prestiżowego trybu wyzwań."

„W poradniku do gry Command & Conquer: Red Alert 3 – Powstanie, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat przejścia czterech kampanii oraz prestiżowego trybu wyzwań.

W pierwszych rozdziałach poznasz szczegóły misji fabularnych, które opowiadają o dalszych losach trzech supermocarstw z podstawowej wersji gry oraz przybliżają postać Yuriko. Dowiesz się m.in. o planowanych posunięciach wroga, nadchodzących wydarzeniach mających wpływ na przebieg rozgrywki, czy też zapoznasz się z radami odnośnie defensywy oraz sugerowanego ataku. Misje rozgrywane były na średnim poziomie trudności. Każdemu opisowi towarzyszy mapka [...]

Tryb wyzwań tworzy pięćdziesiąt misji, które zostały podzielone na 13 głównych i 37 pobocznych. W poradniku zostały przybliżone wszystkie. Podstawowych informacji na temat czekających tu scenariuszy dostarcza zakładka „pomoc” z poziomu gry. Od siebie tylko dodam, że ukończenie wyzwania daje 1% ukończenia trybu, natomiast wykonanie tego przed wymaganych czasem, gwarantuje kolejny punkt procentowy. W każdej misji chodzi o całkowite wyeliminowanie przeciwnika niszcząc wszystkie jego budynki.” - „Thorwalian”

Command & Conquer: Red Alert 3 – Powstanie – poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Command & Conquer: Red Alert 3 – Powstanie w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.