Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 lutego 2009, 20:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Plebiscyt na Grę Roku 2008 rusza już wkrótce. Do wygrania Komputer Marzeń Gracza o wartości 20 000 złotych

Już od 16 lutego każdy z Was będzie mógł wziąć udział plebiscycie Gra Roku 2008, którego celem jest wyłonienie najlepszej gry roku 2008. Na glosujących czeka Komputer Marzeń Gracza o wartości 20 000 złotych.

A.D. 2008 już za nami. To był dobry rok. Obrodził nam w wiele ciekawych tytułów. Który jednak z nich najbardziej przypadł Wam do serca i Waszym zdaniem zasługuje na miano Gry Roku 2008? Dowiemy się tego niebawem.

Plebiscyt na Grę Roku 2008 rusza już wkrótce. Do wygrania Komputer Marzeń Gracza o wartości 20 000 złotych - ilustracja #1

Już od 16 lutego każdy z Was będzie mógł bowiem wziąć udział w trwającym blisko cztery tygodnie plebiscycie Gra Roku 2008. Celem plebiscytu jest wyłonienie jednej, najlepszej, najciekawszej, najpopularniejszej gry komputerowej lub konsolowej, spośród wybranych przez naszą redakcję gier, które zostały wydane w Polsce w roku 2008 oraz uhonorowanie wyróżniających się tytułów w poszczególnych kategoriach dodatkowych.

Mamy zamiar dawkować Wam emocje. Od poniedziałku, 9 lutego, zaczniemy ujawniać nominowanych w kategoriach dodatkowych, a gry nominowane w kategorii Gra Roku 2009 poznacie dopiero 13 lutego 2009.

Głosując w Plebiscycie nie tylko pomagacie swoim ulubionym grom przybliżyć się do zwycięstwa, ale zwiększacie swoje szanse, by zostać właścicielem Komputera Marzeń Gracza o wartości ponad 20 tysięcy złotych. Co wchodzi w skład nagrody głównej? Komputer Marzeń Gracza, którego każdy komponent został wybrany przez redakcję www.gry-online.pl metodą „jak dla siebie”. Poza nowoczesnym i szybkim procesorem, nadmiarem RAMu i ultra szybkim zestawem dwóch kart graficznych w SLI, jest i doskonałe chłodzenie wodne, zestaw „top of Line” akcesoriów i wszystko to, co powinno znaleźć się w Zestawie Marzeń. Jest też monitor HP w2448hc 24", mysz Microsoft SideWinder X8, klawiatura dla graczy Microsoft SideWinder X6, a także bezprzewodowy kontroler Xbox 360 dla systemu Windows. Brzmi kusząco? Na pewno. Wyobraźcie sobie, jak wspaniale gra się mając taki zestaw.

Plebiscyt na Grę Roku 2008 rusza już wkrótce. Do wygrania Komputer Marzeń Gracza o wartości 20 000 złotych - ilustracja #2

Tymczasem już dzisiaj zapraszamy Was do odwiedzenia specjalnej strony plebiscytowej.

Znajdziecie tam zebrane w jednym miejscu informacje na temat: zasad głosowania, czasu trwania Plebiscytu, wyjątkowej nagrodzie głównej, sponsorów akcji, patrona medialnego.

Sponsorami akcji Gra Roku 2008 są dwie bardzo dobrze znane graczom firmy: Electronic Arts Polska oraz Microsoft Hardware - producent linii SideWinder.

Patronat prasowy nad plebiscytem Gra Roku 2008 objęła gazeta codzienna DZIENNIK Polska Europa Świat.

Plebiscyt na Grę Roku 2008 rusza już wkrótce. Do wygrania Komputer Marzeń Gracza o wartości 20 000 złotych - ilustracja #3