Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2009, 10:20

autor: vampire

Jak wyglądałaby anulowana gra o Batmanie

Niedawno pisaliśmy o przyczynach upadku całkiem nieźle zapowiadającej się gry bazującej na licencji najnowszego filmu o Batmanie - The Dark Knight. Teraz Michael Pryor, jeden z byłych już pracowników studia Pandemic Brisbane do niedawna zajmującego się realizacją projektu, zamieścił na swojej oficjalnej stronie klika screenshotów i renderów pochodzących z tej produkcji.

Niedawno pisaliśmy o przyczynach upadku całkiem nieźle zapowiadającej się gry bazującej na licencji najnowszego filmu o Batmanie - The Dark Knight. Teraz Michael Pryor, jeden z byłych już pracowników studia Pandemic Brisbane, do niedawna zajmującego się realizacją projektu, zamieścił na swojej oficjalnej stronie klika screenshotów i renderów pochodzących z tej produkcji. Możemy się dzięki nim przekonać się jak wyglądałaby gra, gdyby firma Electronic Arts dała jej szansę zaistnieć.

Poniżej możecie zobaczyć kilka z tych obrazów, więcej znajdziecie pod tym adresem. Warto też wspomnieć, że sam Michael Pryor został oddelegowany do studia Pandemic LA, gdzie pracuje obecnie nad Saboteur.

Jak wyglądałaby anulowana gra o Batmanie  - ilustracja #1
Jak wyglądałaby anulowana gra o Batmanie  - ilustracja #2
Jak wyglądałaby anulowana gra o Batmanie  - ilustracja #3
Jak wyglądałaby anulowana gra o Batmanie  - ilustracja #4
Jak wyglądałaby anulowana gra o Batmanie  - ilustracja #5

Inny z pracowników Pandemic Brisbane, Travis Ramsdale, opublikował natomiast na swojej stronie dwie animacje pochodzące z porzuconego Batmana. Pierwsza z nich przedstawia pościg na dachach budynków, a druga prezentuje prawdopodobnie jednego z wrogów bohatera. Możecie znaleźć je pod tym adresem (dwie ostatnie pozycje).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry