Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2007, 12:32

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Anacapri: The Dream w złocie

Zostaliśmy oficjalnie zawiadomieni, że przygodówka o nazwie Anacapri: The Dream osiągnęła status złoty i trafiła do tłoczni. Jak Was ostatnio poinformowaliśmy pozycja ta w Europie najprawdopodobniej zostanie wydana wyłącznie na terenie Włoch. Miłośnicy tytułów posiadających interfejs typu point & click będą mogli ją nabyć drogą elektroniczną.

Zostaliśmy oficjalnie zawiadomieni, że przygodówka o nazwie Anacapri: The Dream osiągnęła status złoty i trafiła do tłoczni. Jak Was ostatnio poinformowaliśmy pozycja ta w Europie najprawdopodobniej zostanie wydana wyłącznie na terenie Włoch. Miłośnicy tytułów posiadających interfejs typu point & click będą mogli nabyć ją drogą elektroniczną. Sugerowana cena gry została ustalona na 24.99 EUR, co w przeliczeniu wynosi ok. 95 PLN.

Gra Anacapri: The Dream w złocie - ilustracja #1

W sieci krążą informacje, że tytuł Anacapri: The Dream pojawił się w ofercie sklepu internetowego Adventure Game Shop. Jego przedstawiciele zapowiedzieli, że każdy kto zechce od nich nabyć niniejszą pozycję przed 27 czerwca dostanie 2 EUR zniżki. Promocja ta pozwala na zaoszczędzenie ok. 8 PLN. Wszystkich zainteresowanych ową grą zachęcamy do zapoznania się z jej opisem, zamieszczonym na łamach naszej encyklopedii.

Gra Anacapri: The Dream w złocie - ilustracja #2
Gra Anacapri: The Dream w złocie - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anacapri: The Dream

Anacapri: The Dream