Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2011, 18:25

autor: Soviet

Główny wątek Rage ukończymy w mniej niż 15 godzin

Jedna z większych premier tego roku, tworzona przez id Software gra Rage wystarczy nam na mniej niż piętnaście godzin zabawy.

Jedna z większych premier tego roku, tworzona przez id Software gra Rage, wystarczy nam na mniej niż piętnaście godzin zabawy. Takie informacje przynosi majowy numer Official XBOX Magazine, w którym opublikowano wywiad z dyrektorem kreatywnym odpowiedzialnym za tę produkcję - Timem Willitsem. Zaznaczył przy tym, że chodzi tu tylko o główną kampanię. Miejmy nadzieję, że misje i zadania poboczne znacząco wydłużą czas spędzony nad tym tytułem.

Biorąc pod uwagę obecne standardy, piętnaście godzin wygląda całkiem nieźle. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że Rage w wersji na Xboksa 360 ma zostać wydany na dwóch płytach DVD, ta liczba nie robi już takiego wrażenia. Co więc zajmuje tyle miejsca, że nie da się upchnąć tego na jednej płytce? Czyżby najnowsze dziecko Johna Cormacka - silnik id Tech 5, miał zaskoczyć nas wszystkich wydajnością i wysoką rozdzielczością tekstur, która usprawiedliwi tak duży apetyt na pamięć?

Główny wątek Rage ukończymy w mniej niż 15 godzin - ilustracja #1

Ta mucha to pewnie jakieś cztery gigabajty

Rage to połączenie strzelanki z grą wyścigową. Wszystko to podlane jest gęstym postapokaliptycznym sosem. Nasz bohater weźmie udział w wyścigach odbywających się na pustkowiu, ale także wyzwoli tubylców spod opresji wojskowego reżimu. Premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku, w wersjach na platformy Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

RAGE

RAGE