Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2011, 10:26

autor: Kono

Ghost Recon: Future Soldier zaatakuje w marcu. Start bety w styczniu

Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj ważną informację dla osób oczekujących gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Według zapewnień francuskiego wydawcy, pełna wersja tytułu pojawi się na półkach sklepowych w marcu 2012 roku.

Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj ważną informację dla osób oczekujących gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Według zapewnień francuskiego wydawcy, pełna wersja tytułu pojawi się na półkach sklepowych w marcu 2012 roku.

Tym samym, koncern Ubisoft uściślił nieco informacje sprzed miesiąca, które mówiły o tym, że gra zadebiutuje na początku 2012 roku. Ustalenie dokładniejszej daty z pewnością dobrze wróży tytułowi, którego premiera już kilkukrotnie była przekładana. Jednym z powodów opóźnień była obawa przed bezpośrednią konfrontacją z innymi militarnymi strzelankami, takimi jak nowe Call of Duty czy Battlefield 3.

Ghost Recon: Future Soldier zaatakuje w marcu. Start bety w styczniu - ilustracja #1

Przypominamy również o wczorajszej wiadomości dotyczącej styczniowego startu beta testów trybu multiplayer. Warto zwrócić uwagę, że (na chwilę obecną) wezmą w nich udział tylko użytkownicy Xboksa 360, którzy zakupili grę Splinter Cell: Conviction bądź złożyli przedpremierowe zamówienie na Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier w sieci sklepów GameStop. Dodatkowo, już wkrótce mamy się dowiedzieć o innych sposobach otrzymania zaproszenia do beta testów.

Aktualnie, przedpremierowe testy Ghost Recon: Future Soldier zaplanowano tylko z myślą o użytkownikach Xboksa 360. Niemniej jednak, przeprowadzenie ich na innych platformach sprzętowych nie zostało definitywnie wykluczone. Warto też zauważyć, że zawartość bety zostanie ujawniona dopiero przed samymi testami. Tak więc, informacji na ten temat możemy spodziewać się pod koniec roku.

W Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier wcielimy się w żołnierza i dowódcę elitarnego oddziału, który musi wykonać wiele niebezpiecznych misji. Na konsoli Microsoftu gra zaoferuje wsparcie dla kontrolera Kinect. Demonstrację tej współpracy mieliśmy okazję zobaczyć przy okazji tegorocznych targów E3. Tytuł zostanie wydany na PC, X360, PS3, Wii, DS i PSP.

Ostatnia aktualizacja: 2011-06-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.