Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 19 kwietnia 2006, 07:28

eXtra Klasyka neXt - Nowa eXtremalna Jakość

Już w ten piątek, 21 kwietnia, na rynku pojawi się nowa generacja eXtra Klasyki - najpopularniejszej w Polsce serii gier komputerowych na PC!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Już w ten piątek, 21 kwietnia, na rynku pojawi się nowa generacja eXtra Klasyki - najpopularniejszej w Polsce serii gier komputerowych na PC! eXtra Klasyka neXt to 9 rewelacyjnych nowości, jak również 17 najlepszych tytułów z poprzedniej generacji serii eXtra Klasyka. Wszystkie gry zostaną wydane w polskiej wersji językowej, w niezmiennie niskiej cenie - jedynie 19,99 PLN!

To jednak nie wszystko - eXtra Klasyka neXt wprowadzi nową niespotykaną jakość:

  • Nowoczesny design zbliżony do premierowego wydania gry,
  • Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier,
  • Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo zawierająca poradnik do gry,
  • Wysokiej jakości kolorowe nadruki na płyty,
  • Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry.

"Nowy kształt eXtra Klasyki jest przede wszystkim efektem oczekiwań graczy. To gracze w zamkniętych ankietach wypowiedzieli się czego oczekują kupując gry z tej serii. Postawiliśmy więc na super jakość, bonusowe dodatki i stałą, niezmiennie niską cenę. Doszliśmy do wniosku, że podwyższenie ceny do np. 24,90 PLN i naciąganie graczy na bezsensowne dla nich gadżety jest działaniem nie fair. Zrezygnowaliśmy więc z konkursów, w których kupując określoną ilość gier z serii można wygrać kupon na pizzę, czy zamówić jakiś elektroniczny gadżet. Bo za to musieliby zapłacić sami gracze wyższą ceną. Nasi klienci oczekują najlepszych tytułów oraz najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę i to właśnie im dajemy" - mówi Marcin Marzęcki, Dyrektor Marketingu CD Projekt.

Wszystkie gry w serii eXtra Klasyka neXt zostaną wydane w polskiej wersji językowej a listę tytułów znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/eXtraKlasyka.

Nowości w serii eXtra Klasyka neXt można już teraz przedpremierowo zamawiać w sklepie gram.pl, płacąc mniej przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy - http://sklep.gram.pl.

Wszystkie gry z serii eXtra Klasyka Next objęte będą dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.