Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2019, 16:40

E3 2019 bez Rocksteady, data premiery American Truck Simulator: Washington i inne wieści

Dziś piszemy o nieobecności studia Rocksteady na targach E3 2019, sprzedaży gry NieR Automata, dacie premiery dodatku Washington do American Truck Simulator, wyzwaniach w Apex Legends oraz rozszerzeniu do Battlefleet Gothic: Armada 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Studio Rocksteady nieobecne na targach E3 2019

Rocksteady odpuszcza E3 2019. - E3 2019 bez Rocksteady, data premiery American Truck Simulator: Washington i inne wieści - wiadomość - 2019-06-05
Rocksteady odpuszcza E3 2019.

Mieliście nadzieję, że podczas targów E3 2019 usłyszymy jakieś pierwsze konkrety na temat nowej gry Rocksteady? Niestety, nic z tego. Sefton Hill, współzałożyciel studia stojącego za stworzeniem serii Batman: Arkham, poinformował na Twitterze, że przedstawiciele jego ekipy nie będą obecni w tym roku w Los Angeles. Na razie chcą się bowiem skupić wyłącznie na pracy.

Wygląda zatem na to, że przez najbliższe miesiące nadal będziemy musieli opierać się wyłącznie na plotkach dotyczących tego, czym będzie nowe dzieło Rocksteady. Mówi się o grze z uniwersum Harry'ego Pottera, Batman: Arkham Universe oraz sieciowym tytule skupiającym się na antybohaterach z Suicide Squad. Pojawiły się też doniesienia o produkcji o Supermanie, lecz Sefton Hill stanowczo im zaprzeczył.

Sprzedaż Nier: Automata

Przedstawiciele studia PlatinumGames ogłosili, że w dwa lata od premiery Nier: Automata, czyli kolejna odsłona cyklu gier akcji TPP, rozeszła się w przeszło czterech milionach egzemplarzy. W liczbie tej znajdują się wersje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, zarówno fizyczne, jak i cyfrowe.

Pokonanie granicy 4 milionów sprzedanych egzemplarzy to dla twórców Nier: Automata powód do świętowania. - E3 2019 bez Rocksteady, data premiery American Truck Simulator: Washington i inne wieści - wiadomość - 2019-06-05
Pokonanie granicy 4 milionów sprzedanych egzemplarzy to dla twórców Nier: Automata powód do świętowania.

Osiągnięcie tego kamienia milowego stało się okazją do serdecznych podziękowań dla fanów od członków PlatinumGames. Wyrazy wdzięczności poszczególnych pracowników japońskiego studia znajdziecie w tym miejscu. Część pokusiła się nawet o stworzenie okolicznościowych grafik. Jedną z nich możecie podziwiać powyżej.

Data premiery dodatku Washington do American Truck Simulator

Wiemy, kiedy będziemy mogli wybrać się na wirtualną wycieczkę do stanu Waszyngton. Studio SCS ogłosiło, że zapowiedziany pod koniec stycznia dodatek Washington do popularnego symulatora ciężarówek American Truck Simulator ukaże się 11 czerwca, czyli już w najbliższy wtorek. Przy okazji Czesi opublikowali nowy zwiastun tego DLC. Można go obejrzeć powyżej.

Ponadto 6 i 8 czerwca w serwisie Twitch oraz na Steamie odbędą się transmisje na żywo, podczas których przedstawiciele studia SCS zaprezentują nowości, które znajdą się w nadchodzącym rozszerzeniu. Jeśli zatem ktoś zastanawia się, czy warto w nie zainwestować, może zajrzeć na stream w czwartek od 18:00 czasu polskiego bądź w sobotę od 19:00 czasu polskiego.

Wyzwania w Apex Legends

Gotowi na łowy w Apex Legends? - E3 2019 bez Rocksteady, data premiery American Truck Simulator: Washington i inne wieści - wiadomość - 2019-06-05
Gotowi na łowy w Apex Legends?

Wystartowały legendarne łowy w Apex Legends. Do 18 czerwca w popularnej strzelance typu battle royale od studia Respawn Entertainment będzie można ukończyć specjalne wyzwania, co zostanie nagrodzone epickimi i legendarnymi skórkami oraz okolicznościową odznaką. Pełną listę zadań znajdziecie w tym miejscu. Wyjątkowe elementy kosmetyczne kupimy również w sklepie tytułu przez cały okres trwania wydarzenia.

To jeszcze nie wszystko. Do 2 lipca będzie można korzystać z tzw. Kolejki elity Apex, czyli systemu dobierającego do zabawy tylko tych, którzy znajdą się w pierwszej piątce graczy w dowolnym meczu. Ponadto jeśli uda nam się zająć miejsce w czołówce, będziemy mogli raz dziennie zwiększyć poziom przepustki bojowej o 1. Z kolei od 7 do 10 czerwca w trakcie zabawy będzie można zdobyć podwójne punkty doświadczenia.

Rozszerzenie do Battlefleet Gothic: Armada II

Od 24 czerwca posiadacze kosmicznego RTS-a Battlefleet Gothic: Armada 2 będą mogli zakupić rozszerzenie, w którym znajdzie się nowa kampania. W jej ramach pokierują oni armiami Chaosu z Malosem Vrykanem na czele, by rzucić galaktykę na kolana. Wyżej możecie obejrzeć zwiastun tego dodatku.

Tego samego dnia co płatny dodatek zadebiutuje również darmowa aktualizacja do Battlefleet Gothic: Armada 2. Jej głównym elementem będą nowe atrakcje dla istniejących już kampanii – zadania poboczne oraz liczne opcje, dzięki którym gracze spersonalizują poziom trudności zabawy i doświadczenia z niej płynące. Więcej szczegółów na temat nadchodzącego patcha ma zostać podane wkrótce.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Stay in the Light
 2. Maitetsu: Pure Station
 3. F1 2019
 4. Dark Deception
 5. Vampire: The Masquerade - Coteries of New York
 6. Cooking Simulator
 7. Call of Duty: Black Ops IIII
 8. Atelier Ryza: The Queen of Everlasting Darkness and The Secret Hideout
 9. Re-Legion
 10. Monster Hunter: World - Iceborne
 11. Assassin's Creed Odyssey: Los Atlantydy
 12. The Elder Scrolls Online: Elsweyr

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Spice and Wolf VR zwiastun #1
 2. She and the Light Bearer zwiastun fabularny
 3. Effie zwiastun #1