Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2019, 12:57

Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Washington

SCS Software oficjalnie ujawniło American Truck Simulator: Washington, czyli następny dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator.

Dodatek wjedzie do sklepów w tym roku. - Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Washington - wiadomość - 2019-01-28
Dodatek wjedzie do sklepów w tym roku.
AMERICAN TRUCK SIMULATOR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: SCS Software
  2. Wydawca: SCS Software
  3. Gatunek: symulator
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 2 lutego 2016 r.

Studio SCS Software zapowiedziało American Truck Simulator: Washington, czyli kolejny dodatek do popularnego symulatora ciężarówki z 2016 roku. Autorzy już w zeszłym tygodniu wypuścili pierwsze screeny, ale nie podali, dokładnie czego one dotyczą. Fani szybko je jednak przeanalizowali i doszli do wniosku, że chodzi o rozszerzenie koncentrujące się na stanie Waszyngton. Teraz wiemy, że te spekulacje okazały się trafne.

American Truck Simulator: Washington ma być dodatkiem niesamodzielnym, więc do zabawy będzie potrzebna podstawowa wersja gry. Rozszerzenie ukaże się w tym roku i na razie autorzy nie są gotowi podać dokładniejszego terminu premiery.

Autorzy poinformowali, że stan Waszyngton był naturalnym wyborem jako temat kolejnego dodatku, gdyż sąsiaduje z Oregonem, na którym koncentrowało się poprzednie rozszerzenie. Twórcy najpierw chcą dopracować zachodnie wybrzeże USA i potraktować je jako fundament pod dalsze terytoria.

Informacje na temat American Truck Simulator: Washington są na razie bardzo skromne. Autorzy obiecują wysoki poziom detali i wiele znanych lokacji, w tym słynną trasę U.S. Route 101.

Przypomnijmy, że American Truck Simulator ukazało się 2 lutego 2016 roku, wyłącznie w wersji na PC. Gra bardzo spodobała się naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 8.5/10. Do tej pory produkcja doczekała się dwóch dużych płatnych rozszerzeń w postaci wydanego w 2017 r. New Mexico oraz zeszłorocznego dodatku Oregon.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry American Truck Simulator - ETS 2 może przejść na emeryturę
  3. Jedziemy do Arizony wraz z grą American Truck Simulator