Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2019, 15:29

autor: ElMundo

Są screeny z nowego dodatku do American Truck Simulator – Waszyngton kolejnym stanem w grze

Niedługo popularny symulator ciężarówki American Truck Simulator od studia SCS Software wzbogaci się o nowy fragment mapy USA. Choć deweloperzy pokazali tylko paczkę screenów, nie mówiąc niczego wprost, dociekliwi fani szybko odkryli, że kolejny dodatek wprowadzi stan Waszyngton.

Są screeny z nowego dodatku do American Truck Simulator – Waszyngton kolejnym stanem w grze - ilustracja #1

Od premiery ostatniego dodatku do American Truck Simulator ze stanem Oregon minęły już ponad trzy miesiące, więc czas na to, by ekipa czeskiego studia SCS Software mogła zaprezentować efekty prac nad kolejnym wycinkiem wirtualnej mapy USA.

Na oficjalnym blogu tego dewelopera pojawiła się notka przedstawiająca kilka zrzutów ekranu ze stanu, który już niebawem trafi do ATS. Choć twórcy gry nie powiedzieli oficjalnie, który z fragmentów Stanów Zjednoczonych pojawi się w tej produkcji, to fani bardzo szybko poradzili sobie z rozwiązaniem tej zagadki.

Most Deception Pass to jeden z najbardziej znanych punktów widokowych stanu Waszyngton. - Są screeny z nowego dodatku do American Truck Simulator – Waszyngton kolejnym stanem w grze - wiadomość - 2019-01-17
Most Deception Pass to jeden z najbardziej znanych punktów widokowych stanu Waszyngton.

Praktycznie pewne jest, że do gry trafi stan Waszyngton. Wskazuje na to obecność dwóch lokacji, które zostały zaprezentowane na opublikowanych screenach – to znany most Deception Pass oraz port promowy Coupeville Ferry Dock. Odtworzenie tego fragmentu jest także bardzo sensowne ze względu na sąsiedztwo ze stanem Oregon, który już znajduje się w grze – to jak najbardziej naturalny kierunek rozwoju mapy, którą możemy podróżować w American Truck Simulator.

Kiedy będziemy mogli podróżować nowymi drogami, odwiedzając chociażby Seattle czy Spokane? Tego jeszcze nie wiemy, ale wydaje się, że jest to kwestia co najmniej kilku miesięcy.