Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 stycznia 2019, 15:05

Konkurs NVIDIA - zrób screena i wygraj GeForce RTX 2070!

Marzy Ci się rozgrywka w fotorealistycznej jakości? Zrób screena ze swojej ulubionej gry i zgarnij kartę NVIDIA GeForce RTX 2070.

Konkurs NVIDIA - zrób screena i wygraj GeForce RTX 2070! - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Zrób zrzut ekranu za pomocą narzędzia NVIDIA Ansel!

Wystarczy jeśli zrobisz screena ze swojej ulubionej gry, korzystając przy tym z narzędzia NVIDIA Ansel, a następnie opublikujesz go w galerii na stronie Shot with GeForce (https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/shot-with-geforce/) i wyślesz nam linka do swojej pracy. Nagrodzimy dwa najbardziej kreatywne zgłoszenia. Do zdobywcy pierwszego miejsca trafi karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070. Z kolei uczestnika, który zdobędzie drugie miejsce nagrodzimy urządzeniem NVIDIA SHIELD TV.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zagraj w dowolną grę kompatybilną z narzędziem NVIDIA Ansel, dostępnym z wraz oprogramowaniem GeForce Experience™ (lista tytułów obsługiwanych przez NVIDIA Ansel dostępna jest tutaj: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/geforce-experience/games/)
  2. Wykonaj zrzut ekranu za pomocą NVIDIA Ansel wciskając skrót klawiszowy Alt+F2 podczas rozgrywki
  3. Dodaj screena do galerii Shot with GeForce i umieść w opisie hashtag #gryonline oraz swój nick z GRY-OnLine
  4. Link do swojej pracy prześlij nam na adres [email protected] w temacie wpisując „Konkurs NVIDIA” a w treści wiadomości swój nick z GRY-OnLine
  5. Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj
  6. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”)

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://ansel.gry-online.pl/. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2019. Powodzenia!