Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka American Truck Simulator: Washington (PC)

American Truck Simulator: Washington PC

Trzeci duży dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator. Washington zabiera nas w podróż do tytułowego stanu USA (sąsiadującego z Oregonem), który z uwagi na stopień zalesienia określany jest mianem „wiecznie zielonego”. Gra jest dziełem firmy SCS Software.

To jest dodatek do gry American Truck Simulator.

Symulacje | FPP | TPP | ekonomiczne | samochodowe | ciężarówki | transport

PC Windows
Okładka American Truck Simulator: Washington (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

2019

2019

Steam

American Truck Simulator: Washington to dodatek do wydanego w 2016 roku symulatora American Truck Simulator, który wprowadza do wspomnianej produkcji możliwość podróżowania po terenach stanu Waszyngton. Rozszerzenie zostało opracowane i wydane przez twórców oryginału – studio SCS Software.

Mechanika

American Truck Simulator: Washington nie wprowadza większych zmian w mechanice rozgrywki. Autorzy oddali po prostu do dyspozycji graczy kolejny stan, czyli Waszyngton, określany czasem mianem „wiecznie zielonego”. Dołożono starań, by region został wiernie odwzorowany, przy czym nacisk został położony na widoki, większe i mniejsze miasta oraz porty. Autorzy wzięli również pod uwagę warunki przemysłowe – w dodatku znaleźć można m.in. siedziby Valve Software czy firmy Kenworth Trucks.

Tryby gry

Dodatek American Truck Simulator: Washington nie wprowadza żadnych nowych trybów gry. W produkcję SCS Software możemy grać samotnie.

Kwestie techniczne

Dodatek American Truck Simulator: Washington nie wprowadza zmian w oprawie graficznej oryginalnego tytułu, choć w produkcji znajdziemy oczywiście nowe widoki i miejsca, które zostały zaprojektowane bardzo realistycznie, z dużą dbałością o szczegóły. DLC jest niesamodzielne – wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.7 / 10 na podstawie 24 głosów czytelników.

Gry podobne do American Truck Simulator: Washington

Wymagania wiekowe American Truck Simulator: Washington

odpowiednia dla każdego wieku

Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Washington
Zapowiedziano dodatek American Truck Simulator Washington

wiadomość26 stycznia 2019

SCS Software oficjalnie ujawniło American Truck Simulator: Washington, czyli następny dodatek do symulatora ciężarówek American Truck Simulator.

Są screeny z nowego dodatku do American Truck Simulator – Waszyngton kolejnym stanem w grze
Są screeny z nowego dodatku do American Truck Simulator – Waszyngton kolejnym stanem w grze

wiadomość16 stycznia 2019

Niedługo popularny symulator ciężarówki American Truck Simulator od studia SCS Software wzbogaci się o nowy fragment mapy USA. Choć deweloperzy pokazali tylko paczkę screenów, nie mówiąc niczego wprost, dociekliwi fani szybko odkryli, że kolejny dodatek wprowadzi stan Waszyngton.