Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2019, 14:02

Subnautica Below Zero - poznaliśmy datę premiery we wczesnym dostępie

Zespół Unknown Worlds Entertainment ogłosił, że w przyszłym tygodniu Subnautica: Below Zero zadebiutuje we wczesnym dostępie na PC.

Na Subnautica: Below Zero nie będziemy musieli długo czekać. - Subnautica Below Zero - poznaliśmy datę premiery we wczesnym dostępie - wiadomość - 2019-01-26
Na Subnautica: Below Zero nie będziemy musieli długo czekać.
SUBNAUTICA: BELOW ZERO W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Unknown Worlds Entertainment
  2. Wydawca: Unknown Worlds Entertainment
  3. Gatunek: survival
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery w Early Access: 30 stycznia 2019 r. (tylko PC).

Wiemy wreszcie, kiedy przyjdzie nam zagrać w Subnautica: Below Zero. Autorzy poinformowali, że produkcja zadebiutuje we wczesnym dostępie 30 stycznia tego roku. Na razie projekt ukaże się tylko na PC. Autorzy mają w planach także wydania na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale te zadebiutują dopiero, gdy dostępna będzie pełna wersja tytułu.

Subnautica: Below Zero to samodzielny dodatek, więc do zabawy nie będzie potrzebna pełna wersja gry Subnautica. We wczesnym dostępie produkcja sprzedawana ma być zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store.

Autorzy zdecydowali się na wczesny dostęp, gdyż model ten świetnie sprawdził się w przypadku gry Subnautica. Twórcy ponownie chcą ukształtować projekt, biorąc pod uwagę opinie graczy oraz implementując ich sugestie.

W dniu premiery we wczesnym dostępie Subnautica: Below Zero zaoferuje około 1-2 godziny fabuły, choć sandboksowy charakter gry oznacza, że będziemy mogli bawić się znacznie dłużej. Autorzy ostrzegają, że nie obędzie się bez niedoróbek technicznych, ale zapewniają, że najczęściej nie uniemożliwią one rozgrywki. Również optymalizacja pozostawiać ma sporo do życzenia.

Przypomnijmy, że Subnautica zadebiutowała we wczesnym dostępie na PC w grudniu 2014 roku, a pełna wersja ukazała się w styczniu ubiegłego roku. Mamy nadzieję, że w przypadku Subnautica: Below Zero autorzy nie każą nam czekać tak długo na finalną edycję.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Subnautica - poradnik do gry