Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2009, 14:09

Dziś rozpocznie się darmowy tydzień z Crysis Wars

W miniony weekend informowaliśmy Was, że Crytek zamierza zorganizować kolejny darmowy tydzień grania w multiplayerowy tryb ostatniego Crysisa. Słowa dotrzymano – od dzisiaj można się wysadzać zupełnie za darmo!

W miniony weekend informowaliśmy Was, że Crytek zamierza zorganizować kolejny darmowy tydzień grania w multiplayerowy tryb ostatniego Crysisa. Słowa dotrzymano – od dzisiaj będzie można się wysadzać zupełnie za darmo!

Oczywiście przez „za darmo” rozumiemy to, że trzeba poświęcić trochę czasu na zarejestrowanie się na stronie mycrysis, po czym należy pobrać ważącą ponad 5 GB grę i otrzymać działający cd-key, pozwalający uruchomić Crysis Wars. Wszyscy, którzy brali udział w jednym z dwóch poprzednich tego typu przedsięwzięć, mogą używać starego klucza – na czas promocji zostanie on ponownie uaktywniony. A zatem: od dzisiaj aż do 17 kwietnia gracze będą mieli dostęp do pełnej wersji sieciowego trybu ostatniego Crysisa, z wszystkimi mapami, trybami gry, narzędziami destrukcji i pojazdami. Warto zajrzeć na stronę mycrysis.com i dowiedzieć się szczegółów. Do zobaczenia po drugiej stronie lufy!

Dziś rozpocznie się darmowy tydzień z Crysis Wars - ilustracja #1
Takie eksplozje do 17 kwietnia za zupełną darmoszkę!