Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2009, 15:05

autor: Jiker

Duke Nukem Forever ukończony w 90%?!

Wszystko wskazuje na to, że nasze podśmiewywanie się z najnowszej, powstającej od wielu lat odsłony przygód jedynego właściwego Księcia było zupełnie bezpodstawne. Z informacji George’a Broussarda wynika, że Duke Nukem Forever powstaje i ma się na tyle dobrze, że jej premiera może być już kwestią nie dekad, nie lat, lecz... miesięcy!

Wszystko wskazuje na to, że nasze podśmiewywanie się z najnowszej, powstającej od wielu lat odsłony przygód jedynego właściwego Księcia było zupełnie bezpodstawne. Z informacji podanych przez George’a Broussarda, szefa 3D Realms, wynika, że Duke Nukem Forever powstaje i ma się na tyle dobrze, że jej premiera może być już kwestią nie dekad, nie lat, lecz... miesięcy!

Broussard twierdzi, że 3D Realms poczyniło kolejne istotne kroki w kwestii dewelopingu DNF. Podobno autorom pozostało już tylko 71 spośród blisko 900 zadań, związanych z produkcją gry. Oznacza to, że ukończono ją w około 90%, co w przypadkach wielu innych pozycji równoznaczne jest z publikacją pierwszych poważnych materiałów (filmów i zrzutów ekranowych), prezentujących właściwy system rozgrywki. Czy tak samo będzie w przypadku Duke Nukem Forever?

Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to pierwszy sygnał, zwiastujący coś szczególnego w kwestii DNF. Pod koniec stycznia George Broussard wypowiadał się już na ten temat w podobnym tonie. Stwierdził wówczas dosyć jednoznacznie, że 2009 rok 3D Realms spędzi na „przycinaniu” i dopracowywaniu poszczególnych elementów gry.