Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 maja 2022, 18:32

Days of Play 2022 już wkrótce. Sony szykuje wyprzedaż PS4, PS5 i gier [Aktualizacja]

Wiemy, kiedy rozpocznie się wydarzenie Days od Play 2022. Będzie to dobra okazja, by nabyć gry na PS4 i PS5, a także konsole PlayStation oraz akcesoria do nich, np. pady DualSense.

Aktualizacja:

Sony wydało oficjalny komunikat o rozpoczynającym się jutro wydarzeniu Days of Play 2022. Jednocześnie firma przybliżyła, jakie gry i sprzęt zostaną objęte promocją w PS Store. Jako że ta druga oferta nie jest dostępna w Polsce – a szkoda, bo np. za zakup kontrolera (pada) DualSense można dostać koszulkę gratis – skupmy się wyłącznie na grach.

Od jutra do 8 czerwca 2022 roku w PS Store będzie można taniej zakupić gry takie jak:

Wszystkie pozycje możecie sprawdzić tutaj. Warto będzie również obserwować oferty rodzimych elektromarketów na gry pudełkowe.

Warto zauważyć, że w komunikacie Sony zabrakło informacji o promocjach na abonament PS Plus. Czyżby – w perspektywie rychłego debiutu jego nowej wersji – miało ich zabraknąć? Przekonamy się jutro.

Oryginalna wiadomość:

Coraz więcej graczy otrzymuje maile od Sony, informujące o tym, że w najbliższą środę rozpocznie się kolejna edycja corocznego wydarzenia Days of Play. Jak zwykle będzie to doskonała okazja, by nabyć w promocyjnych cenach gry na PS4 i PS5 – zarówno w wersjach pudełkowych, jak i cyfrowych za pośrednictwem sklepu PS Store – czy konsole PlayStaton oraz akcesoria do nich.

Days of Play 2022 już wkrótce. Sony szykuje wyprzedaż PS4, PS5 i gier - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Tech Jeyon (@techjeton).

Abonament PS Plus kupisz tutaj

Tegoroczna edycja może być o tyle ciekawa, że 22 czerwca rusza trójwariantowa wersja PS Plusa (patrz: ramka). Czy zatem należy spodziewać się promocji na karty przedpłacone do starej wersji abonamentu, która później zostanie przekonwertowana? A może Days of Play 2022 będzie dobrą okazją, by wprowadzić ich nowy typ? Przekonamy się już pojutrze. Co istotne, wydarzenie potrwa do 8 czerwca, a więc zakończy się przed startem trójwariantowego PS Plusa.

Pod koniec marca Sony zapowiedziało „swojego Game Passa”, czyli rozszerzoną wersję dotychczasowego abonamentu PS Plus. Będzie on dostępny w trzech wariantach cenowych, które znacząco różnią się ofertą. Szczegóły doczytacie w poniższych wiadomościach:

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.